Wpis z mikrobloga

@mar111cin słucha cały czas nuty tej poniżej...
A jeżeli Daniel dojedzie do Świebodzina cos czuje ze pojawi się filmik jak Daniel daje prezent i przybiją sobie piątki, a @mar111cin drżącym głosem powie, że Danie jest spoko
otacon - @mar111cin słucha cały czas nuty tej poniżej... 
A jeżeli Daniel dojedzie do...
@Grzesiek1010: @Dzyszla: @otacon:
Niestety nie chciał odebrać ode mnie telefonu, ale udało mu się wreszcie znaleźć komórkę do mnie.
Spodziewam się skąd ma moje dane i wykopki mu w tym mocno pomogły, kiedy się zaczęła fala hejtu na mnie.

Już wyjechał ze świebodzina i nie będzie prezentu, ma się później odezwać bo teraz jedzie.
Zapytałem o co mu chodzi:
-chciałem ci pokazać że nikt w internecie nie jest anonimowy
Spodziewam się skąd ma moje dane i wykopki mu w tym mocno pomogły,


@mar111cin: Sam sobie pomogłeś, Twój numer telefonu komórkowego jest na allegro, a numer domowy na ścigacz.pl. Jak masz dostęp do książki telefonicznej to tam masz już nazwisko i potem to już z górki Marcin. Więc nie wina tu wykopków.

Tak to jest jak się zadziera z ludźmi pokroju Daniela(wygląda na takiego człowieka jak się na niego źle spojrzysz
@Dzyszla: No właśnie, Kajetan jest sławny, a Pan Daniel nie był sławny, chciał się tylko pochwalić swoją głupotą na YT dla zapewne wąskiego grona kolegów. Tacy ludzie jak widzisz nie dają sobie "w kaszę dmuchać" i można za darmo w pierdziel wyrwać. Przypomina mi się historia z Krakowa, nad ranem przy mijaniu się na chodniku stuknęło się dwóch facetów barkami - niby norma, a jeden się odwrócił i wbił drugiemu nóż
Niestety nie chciał odebrać ode mnie telefonu, ale udało mu się wreszcie znaleźć komórkę do mnie.


@mar111cin: powinieneś przede wszystkim podziękować sobie, że używasz tego nicka w wielu innych miejscach. Pewnie każdy ustaliłby te dane, jakby poświęcił chwilę czasu.
Nierozsądnie z Twojej strony.