Wpis z mikrobloga

Miało być po świętach, ale rozciągnęło się trochę bo mało czasu. Wreszcie znalazłem czas i chęci do pracy i zaktualizowałem swój pokój gracza do wersji 3.0 :)

Pozwólcie, że oprowadzę Was po moim nowym pokoju :)
Projekt półeczki zrodził się kilka dni temu, dziś z pomocą rodziców zrobiliśmy model z paru desek z OBI i jestem z niego naprawdę zadowolony :)

Jedziemy od góry!
Góra: od lewej, Bidoof, Iwata, Espurr, Miyamoto, Sakurai, Reggie, Shibata, Bill Trinen. Zrobione z kartek przyczepionych do kartonów i wycinanych nożykiem do papieru. Oraz masa gwiazdek, bo bojówka #spacexboners here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lewo: oprawione w ramki od zdjęć karty AR Kid Icarusa, kocham je :D
Za telewizorem widać LEDy, homebrew Ambilight ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawo: to samo, tylko z kartami Pokemon (ʘʘ)

Pierwszy rząd: od lewej, Wario, limitka Mario Kart 8, Toad, limitka Bravely Second, limitka Xenoblade X, zajebisty patriotyczny Oshawott, Zorua i pudełko od limitki Splatoon ( ͜͡ʖ ͡€)
Drugi rząd: PS4, Yarn Yoshi, breloczek z Koopą Troopą, frotka Wii U z jednego ze starych ONMów, dwa tiny kart Pokemon, duża karta z Oshawottem, Wii U Gamepad, Wii U, Wii oraz pad od Gacusia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Trzeci i czwarty rząd: Na górze gry na 3DSa/DSa/Vitę, na dole gry na Wii U/Wii/PS4/PS3/PSP. No i nieśmiało się uśmiecha Gamecube z tyłu :)
Klawiatura z Pokemon Typing DS, Pokewalker, trochę zabawek z Happy Meala, puszka od słodyczy z UK i czapka Mario ()

BUT WAIT, THAT'S NOT EVEN MY FINAL FORM. Mam jeszcze drugą ścianę ( ͡ ͜ʖ ͡)


Od dołu: najniższy rząd to głównie zabawki z Maka, znajdzie się parę pluszaków kupowanych w różnych miejscach w Europie
Środkowy rząd: parę figurek z Maka, Amiibosy, brelok z preorderu Smashów, Blue Shell z limitki MK8, puchar z koralików który wygrałem podczas Trójboju Mariana w Krakowie półtora roku temu i chyba najrzadsza część mojej kolekcji, figma z Dark Pitem :>
Góra: kapliczka Pokemonów. Nie mam żadnego Gameboya Classica, ale mam przynajmniej po jednej grze z każdej generacji Pokemonów i przynajmniej po jednej konsoli, która natywnie uruchamia te Pokemony ()

No, to chyba tyle na dziś :D

Obiecałem, że będę wołał @urban07, @micro-, @MentosTheUndying i @przyziemny_astronauta, to wołam ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#nintendo #3ds #wiiu #ps4 #pokojgracza #gry #konsole #diy :)
Pobierz j.....b - Miało być po świętach, ale rozciągnęło się trochę bo mało czasu. Wreszcie z...
źródło: comment_HPBvH2ZYWQr4vu6uQKdidVl933bRN1AG.jpg
  • 45