Wpis z mikrobloga

Jak bardzo sms od niebieskiego "Zdałem sobie z kilku rzeczy sprawę po rozmowie z przyjaciółkami, chcę porozmawiać. Masz dzisiaj czas, żeby się spotkać?" brzmi jak nadchodzące #tfwnobf?


#zwiazki #gorzkiezale
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pyrka: nie denerwuj się, najczęściej kobiety doprowadzają do takich słów -przyjaciółki albo mamusie; ciesz się, że nie straciłaś więcej czasu i głowa do góry! znajdzie się mężczyzna, który będzie gotowy na związek ;)
  • Odpowiedz
@noekid: kilka miesięcy, także to nadal był trochę gimbozwiązek, ale no, jest mi po prostu przykro, bo naprawdę przyjemnie spędzało mi się z nim czas i się tego teraz nie spodziewałam (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@pyrka: co xd o w k-----e. juz nawet mogę się domyśleć jak wyglądają te jego psiapsiolki karynki xdddd. Pyrciu uszanowanko i rekomenduje dobre wino i titanica
  • Odpowiedz
@pyrka: Ma psiapsi żeby się pytać o swój związek i jeszcze powiedział że potrzebuje przyjaciółki a nie dziewczyny?

Pociesze cię

  • Odpowiedz
@pyrka: pie*dol go, skoro rozmawia na temat Waszego związku z przyjaciółkami, zamiast po prostu szczerze pogadać z Tobą. chyba, że chodzi o jakąś miłą niespodziankę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzymaj się, Mirabelko!
  • Odpowiedz