Wpis z mikrobloga

Mam zagwostkę. Wynajmuję mieszkanie. W pokoju mam 'piękną' meblościankę której nie mogę #!$%@?ć, więc niestety musi zostać. Obecne ułożenie mebli strasznie mnie irytuje bo sprawia, że nie mam w ogóle miejsca w pokoju mimo pseudoprzestrzeni. Chciałbym jakoś to udoskonalić jednak brak mi pomysłu.
Na zrzucie wszystkie meble znajdujące się w tym pomieszczeniu. Każdy element ma rozmiar taki sam jak w rzeczywistości.
Kilka informacji:
Blat zostaje w tym samym miejscu. Pasuje idealnie.
Po drugiej stronie znajduje się piec kaflowy - zostaje.
Reszta jest do regulacji chociaż wydaje mi się, że z meblościanką nie ma za bardzo co zrobić.
Kanapa jest rozkładana i częściowo służy za łóżko

Najciekawszy pomysł nagrodzę jakimś dobrym piwem z wysyłką na terenie RP na mój koszt. Do tego mogę dorzucić jakąś gierkę na steam z humble bundle.

#wystrojwnetrz #meble #przemeblowanie #zapiwopomoc #architekturawnetrz #interiordesign
le1t00 - Mam zagwostkę. Wynajmuję mieszkanie. W pokoju mam 'piękną' meblościankę któr...

źródło: comment_S2QFLP1CBrbwO4xQRx97hzZc6WGBxpTu.jpg

Pobierz
  • 26
@le1t00: Możesz też kanapę dać na dół tak jak w pierwszej opcji i jeden fotel obok stolika(po prawej stronie od niego) i wtedy wywalić to najbardziej na górze spośród mebli po lewej(nie wiem czy to wchodzi w grę) gdzieś pod drzwi i wstawić fotel w miejsce w którym ten mebel stał. Tak miałbyś najwięcej miejsca.
@ch1nczyk: myślałem o czymś podobnym tylko jak widzisz okna stają się tak jakby schowane co już teraz wygląda słabo, a po zabudowaniu z drugiej strony - jeszcze gorzej :C