Wpis z mikrobloga

Jakże pięknie być zakochanym! Wracam właśnie od Ukochanej i zdecydowanie miłość to najpiękniejsze uczucie na świecie. Jestem niewyspany, zmęczony, ale cały w skowronkach, bo zostawiłem swoją lubą z uśmiechem na ustach. Dobrze jest mieć przy sobie kogoś takiego, z kim w pełni się rozumiesz. Życzę Wam wszystkim znalezienia kogoś takiego. #zwiazki #rozowepaski
  • 42
@Nemesh: tak, ale wydaje mi się że ten stan #!$%@? po dłuższym ale tak naprawdę dłuższym okresie czasu zaczyna być jednak bardzo złym wyborem i prowadzi do bardzo dziwnych sytuacji, jakieś braki samokontroli w alkoholu, narkotykach, problemy z psychą, strach przed ludźmi, trudność w nawiązywaniu kontaktów, które później trudno odwrócić, więc na dłuższą metę nie wiem czy to jest takie fajne...
@sunriser90: Pewnie zależy od człowieka. Pijanym być nie lubię, narkotyki też mnie nie kręcą, nie boję się ludzi, choć troszkę ich unikam, ale w niczym mi to nie przeszkadza. Jakby to napisać... zmęczyłem się związkami, lepiej jest egzystować samemu. Dla przykładu, zobacz ilu mirków tutaj płacze, że kobieta to, a kobieta tamto. Bo fascynacja szybko mija, zaczyna się przyzwyczajenie i rutyna. Już nie ma tych emocji, tego mocniejszego bicia serca. Jasne,