Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki dzisiaj idę obsługiwać cyganskie chrzciny na 500 osób, 25 kelnerów, 18 kucharzy, impreza za 100 kafli. Będę w pracy już od 3 w nocy (tej nocy) a zejdę następnej nocy ok 6 rano, potem 4 godziny przerwy (jakiś prysznic, dojazd u ogarnięcie się to będzie 2h snu) i znowu do pracy na jakieś 20~h na POPRAWINY po chrzcinach... Trzymajcie kciuki no nie wiem jak wyrobie, to pierwsza moja tak długa praca, zawsze tylko jak długo to po 14-17h robiłem, ale 40+ to już masakra będzie... A potem jeszcze o 10 rano w tej dzień który kończę (czwartek) mam konkurs z matmy (pangea) w #techbaza Mogę podsyłać zdjęcia na bieżąco jak będę w pracy. Dajcie jakieś plusiki na otuche proszę ( ͜͡ʖ ͡€) #pracbaza #atencja #plusikinapocieszenie
  • 133
JESZCZE RAZ PRZYPOMINAM, bo odblokowało mi komentarze, że teraz jak ktoś chce oglądać (bo ciężko mi będzie wołać na telefonie) losy tych chrzcin (będę pisał i wrzucał zdjęcia ile dam radę ze wszystkiego to zapraszam na tag #baniaucygana )
@Amvl: Streama nie będzie, bo nie będę miał na to czasu, będę tylko pisał, wysyłal zdjęcie, i może jakiś filmik? ale to chyba ciężko, bo nie wiem jak to szybko na mirko by zrobić