Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki dzisiaj idę obsługiwać cyganskie chrzciny na 500 osób, 25 kelnerów, 18 kucharzy, impreza za 100 kafli. Będę w pracy już od 3 w nocy (tej nocy) a zejdę następnej nocy ok 6 rano, potem 4 godziny przerwy (jakiś prysznic, dojazd u ogarnięcie się to będzie 2h snu) i znowu do pracy na jakieś 20~h na POPRAWINY po chrzcinach... Trzymajcie kciuki no nie wiem jak wyrobie, to pierwsza moja tak długa praca, zawsze tylko jak długo to po 14-17h robiłem, ale 40+ to już masakra będzie... A potem jeszcze o 10 rano w tej dzień który kończę (czwartek) mam konkurs z matmy (pangea) w #techbaza Mogę podsyłać zdjęcia na bieżąco jak będę w pracy. Dajcie jakieś plusiki na otuche proszę ( ͜͡ʖ ͡€) #pracbaza #atencja #plusikinapocieszenie
  • 133
@chem4tic: tak szczerze to ide tam bardziej z ciekawosci, jednak takie imprezy nie nadażają się codziennie, fajne nowe doświadczenie :). To jest inna knajpa, nie taka dobra w jakiej pracuje normalnie, ale dyszke za godzine będę mial, wiadomo że muszą mnie żywic i to dobrze przez te 2 dni, plus mam nadzieję na jakieś extra, Cyganie powiedzieli ze jak impreza wyjdzie super to kupią nowe wyposażenie na kuchnie podobno, więc kupa
@wujekdaro: no chce żeby sama znalazła dzisiaj ten wpis w gorących, żeby wiedziała że nie może ze mnie smieszkowac, ja poważny Mirek jestem, w moim sercu tylko mirko :( ͡ ͜ʖ ͡)
@kitanop: myślę że szefostwo tej knajpy nie jest na tyle głupie żeby nie wziąć odpowiednio dużej zaliczki, pierwszy raz akurat idę do tej knajpy ale słyszałem dobre opinie od znajomych kelnerów i kelnerek :)
ędę w pracy już od 3 w nocy (tej nocy) a zejdę następnej nocy ok 6 rano, potem 4 godziny przerwy (jakiś prysznic, dojazd u ogarnięcie się to będzie 2h snu) i znowu do pracy na jakieś 20~h na POPRAWINY po chrzcinach


@maximus481: masz ty rozum i godność człowieka? ( )
@dondon: wiesz, co mi po tym konkursie? Przecież to nic ważnego, a i tak, mega zmęczony ale postaram się na niego pójść :) Normalnie za normalne godziny pracy w restauracji gdzie pracuje też mam 10zl/h i + fajne napiwki, to tak z 15zl/h wychodzi a czasami i więcej. Ale tak jak mówiłem, ide tam bardziej z ciekawosci niż z chciwości i potrzeby zarobku, a że wpadnie parę fajnych stówek + jakaś
@maximus481: Dzisiaj śniło mi się, że ochraniałem romską rodzinę, gdzieś w jakimś gettcie. Zaprosili nas na obiad i zostałem posadzony koło pięknej romki. Obudziłem się z przeświadczeniem, że powinienem pojechać na jakiś wolontariat do Rumunii ( ͡º ͜ʖ͡º) Daj znać, czy są jakieś fajne różowe na sali ;>
@kitanop: jak mam doświadczenia z cyganami to płatności nigdy nie były problemem. Gorzej było... z cyganami :D

Tak więc @maximus481 nie chcę być złym prorokiem, ale jest duża szansa, że będziecie musieli skakać wokół nich jak wokół Królów Julianów i może dowiecie się, że jesteście *** (tutaj bardzo dużo bardzo brzydkich słów), a przy okazji połowa z nich będzie Was poniżać i grozić utratą życia zaraz po wyjściu z knajpy. (
idę obsługiwać cyganskie chrzciny

chcesz żebym stracił mojego sjcama? To CYGANSKIE wesele


@maximus481: to chrzciny w końcu czy wesele? mylisz zeznania, zarzutkę wyczuwam ( ͡° ͜ʖ ͡°)