Wpis z mikrobloga

Mirki pewnie pamiętacie wpis jednego mirka sprzed kilku dni:
opis odnośnika

Otóż powżyszy rekin biznesu publicznie obrażał innego użytkownika, ujawniał prywatne wiadomości nie wymazując nawet nazwy użytkownika itp, itd... Co więcej @audiokoks próbował sprzedać w pół żywego IP5S za oszałamiającą kwotę 1200zł, w zarzekąc się, że nie sprzeda nic taniej, znacie ten typ ogłoszeń "JEŻELI SIE NIE PODOBA CENA PROSZE SE KUPIC NOWEGO", a tam gościu miał konkretnego kupującego na bardzo dobrą stawkę. Miraski oczywiście autora postu zasypały gradem plusów, bo przecież z nich to też tacy wielcy handlarze, naoglądali się Discovery i tanio skóry nie sprzedadzą!

Żeby nie było, że przedstawiam puste słowa bez pokrycia, oto Iphone jaki udało mi się kupić wczorajszego dnia (po 3 próbach negocacji w innych ogłoszeniach), telefon wystawiony za 999zl, zadzwoniłem, pogadałem, przedstawiłem konkretną ofertę na 800zł i wieczorem telefon był już zakupiony z odbiorem osobisym (stan bdb z papierami), Pani bardzo miła, zadowolona że telefon odebrałem osobiście bo miała już chętnych ale telefon musiała by go wysłać.

#januszebiznesu #januszeolx #cebuladeals
PanMihau - Mirki pewnie pamiętacie wpis jednego mirka sprzed kilku dni:
opis odnośni...

źródło: comment_EGhpjrRlcyRE9xpuWfK3rNvvK3DlrMVA.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dextrofan: jak ty w ogóle czytasz wykop na tym małym ekranie o rozdzielczości zbliżonej do końskiego łajna? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio to mam bardzo pozytywne zdanie na temat produktów Appla, po prostu p------a wydaje mi się polityka firmy typu stawiająca duży nacisk na sprzedawanie gadżetów za tak horrendalne ceny.
Nie wspominając o braku obsługi jakichkolwiek kart pamięci... $200 dopłaty za 128GB pamięci? (
  • Odpowiedz
@kretyn: nie wiem, ja nie patrzę na te punkty, kupuje to co mi się podoba i uważam że będzie mi odpowiadało, a czy ma 10pkt w tą czy tamtą stronę to już bez znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanMihau: Poszedł za 1050 zł. CO TERAS?! Czasami wystarczy tylko poczekać, a klient sam się znajdzie.

Co do ceny Twojego iP. Wiesz, ja kiedyś kupiłem Fiata 126P za 50 zł, ale to nie znaczy, że inni też mają sprzedawać je za 50 zł.
  • Odpowiedz