Wpis z mikrobloga

@TheSjz3: Wiem, że to żarcik o Macierewiczu ale tak patrzę na pierwsze foto i to jest żart sam w sobie.
Może wyjdzie żem szowinista ale ten zlot srok to mają być ministrowie obrony, serio?
To się przecież nie może udać... co ta Europa to ja nawet nie...
  • Odpowiedz
@szpongiel: że co? Sroki bo co, stoją obok siebie uśmiechnięte? I niby dlaczego się nie nadają na stanowiska swoje? Przecież walczyć wręcz nie pójdą. Oj ciężko Ci będzie w życiu z takim podejściem do kobiet...
  • Odpowiedz
@anenya:
Macierewicz wygląda na tym zdjęciu na silnego, zdecydowanego, niebezpiecznego człowieka. Co może sprzyjać temu, by zaufali mu ludzie, których kraju ma bronić.

Ale znacznie ważniejsze od wyglądu są w tym wypadku kompetencje. Co te kobitki wiedzą o wojsku? Czy mają przeszłość związaną z wojskiem? Zainteresowania? Nie wiem.

Macierewicz jest historykiem. Cóż, historia na takim stanowisku może się jakoś tam przydać. Historia ludzkości to w końcu w dużej części historia
  • Odpowiedz
I niby dlaczego się nie nadają na stanowiska swoje? Przecież walczyć wręcz nie pójdą. Oj ciężko Ci będzie w życiu z takim podejściem do kobiet...


@anenya: A dziękuję, radzę sobie. Pracuję w IT. Tu niemal nie ma kobiet na stanowiskach inżynierskich.


Stereotypy nie biorą się z powietrza tylko z życia. Może te panie z foto robią na mnie mylne wrażenie i akurat trafił się tam szczęśliwy zbieg okoliczności na
  • Odpowiedz