Wpis z mikrobloga

Na jakiej zasadzie on ma tutaj stanowisko pracy? Chodzi mi o to, czy laptop wykorzystuje jako jednostkę centralną i tylko monitory podpina i w ten sposób całe środowisko wraz z danymi ma zawsze przenośne? Czy pracuje ktoś w taki sposób? Mam trzy miejsca z których mogę pracować i to ciągle jest u mnie problematyczne...

#laptopy #komputery #pracbaza #webdev
tommy199 - Na jakiej zasadzie on ma tutaj stanowisko pracy? Chodzi mi o to, czy lapto...

źródło: comment_uzEe9RkqTi2DluT0ir2MFROnIaCXNR1T.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tommy199: ja mam podobnie. Stacja dokująca DELL, można podłączyć 2-3 monitory, mysz, klawiaturę, ethernet, głośniki etc. etc. latam sobie z laptopem, a jak chcę zrobić pseudo stacjonarkę to mam u siebie w biurze taki zestaw jak powyżej. świetne rozwiązanie, bo dużo wygodniej się pracuje niż na zwykłym laptopie :)
  • Odpowiedz
@tommy199: ja pracuję dokładnie w taki sposób. mam dwa stałe miejsca w których pracuję - w obu czeka na mnie zasilacz, monitory, klawiatura i myszka - wędruję sobie z macbookiem i podpinam tam gdzie akurat siedzę. a czasem nigdzie nie podpinam i pracuję prosto z laptopa
  • Odpowiedz
no to właśnie w tym kierunku będę dążył, wtedy zawsze mam wszystko ze sobą :) teraz pytanie czy lepiej mieć takie środowisko sponsorowane przez :

DELL

czy

APPLE
  • Odpowiedz
@tommy199: jak fundusze nie grają dużej roli to rozważ MacBook Pro 13" retina + parallel desktop for MAC. Parallel to takie fajne rozwiązanie, które pozwala na obsługę aplikacji Windowsowych na OSX.
  • Odpowiedz
@tommy199: laptopa "wciskasz". Mój latitude ma specjalny port od spodu, który jest dostosowany do tej stacji. Niby możesz to rozwiazań przedłużkami etc, ale zwróć uwagę na to, że za każdym razem będziesz musiał to podpinać do kompa (łącznie z ładowarką), a tak to tylko wciskasz laptopa i masz wszystko załatwione.
  • Odpowiedz