Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Przykra sprawa Panie Lechu. Pamięta Pan rok 93 i ustawę lustracyjną? Gdyby Pan jej nie blokował z resztą rządzących, to dziś nie byłoby już takich spraw jak Pana. Atmosfera by się oczyściła a przede wszystkim przestrzeń publiczna.

Piwo nawarzone, teraz je tylko wypić.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Polsko, co się z Tobą stało! Żyjemy w czasach w których funkcjonariusz SB do którego OBOWIĄZKOW SŁUŻBOWYCH należało kłamanie, tworzenie fałszywek i oczernianie działaczy opozycji demokratycznej stał się wyrocznią i krynicą prawdy. Jest to przerażający i w pewnym sensie pośmiertny( choć nie do końca!) triumf SB.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie Lechu Wałęsa. Choć inni krzyczą by Pan się przyznał, to proszę tego nie robić! Pan wie jaka jest prawda, ja wiem jaka jest prawda i zdecydowanie większa część społeczeństwa wie jaka jest prawda.
Boję się, że gdy WSZYSTKO wyjdzie na jaw, runie już ostatni mur... ostatnia cegła wiary w naszą Polskę! Boję się, że to tylko fasada wolności, która została nam podstawiona i została zręcznie reżyserowana przez lalkarzy,
  • Odpowiedz
@Tempter: To tak jak moja mama-pracowala w PKSie jako ksiegowa-kazali jej sie zapisac do partii, nie zgodzila sie.Powiedzieli jej-to nie bedzie Pani awansowac-odpowiedziala-trudno, w zyciu trzeba miec jakies zasady.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, proszę się trzymać mocno. Każdy popełniał błędy w młodości. Najważniejsze co zrobił pan później dla Polski, nikt panu tego nie odbierze. Może pisowi uda się zafałszować historie, ale świat o panu nie zapomni. Większość tu piszących to głupawe dzieciaki albo frustraci wyżywający się bezkarnie na panu. Proszę pisać wstrzemięźliwe i nie wdawać się w niepotrzebne kłótnie i dyskusje. Oni tylko na to czekają. Najlepiej ograniczyć publikacje oświadczeń w
  • Odpowiedz