Wpis z mikrobloga

@mugetsu: Specjalnie dla Wałęsy założyłem konto, bo go hieny chcecie żywcem zjeść. Najbardziej niewdzięczny naród pod słońcem. Piłsudski idealnie was opisał... po prostu dzicz..
  • Odpowiedz
@JMP89: Niewdzięczny naród? ...a za co ma być wdzięczny? Za kilkadziesiąt lat kłamstw, czy za to, że Polska nie może wstać z kolan po II WŚ, bo zawsze znajdzie się kapuś, kolaborant, ktoś kto za kasę zrobi wszystko, zniszczy i zgnoi ludzi, dla których słowo honor i Polska ma jakąś wartość?
  • Odpowiedz
@JMP89: Powiedz to Panu Klusce, który był właścicielem Optimusa, firmy płacącej w podatkach 2% PKB i zniszczonej przez ludzi o poglądach jak Ty...
  • Odpowiedz
@mugetsu: Tylko co ma piernik do wiatraka? Nie neguję, że sprawa Kluski była skandaliczna, ale związku z Wałęsą nie widzę. No chyba, ze wierzysz, że skompromitowanie i odsunięcie wszytkich ludzi tworzących III RP oraz zastąpienie ich pisowskimi fachowcami uleczy patologie systemu. Ja niestety, patrząc na poczynania nowej ekipy oraz na jakość ich kadr, nie podzielam tej wiary. A początkowo, przyznam się szczerze, parę pomysłów byłem wstanie poprzeć. Teraz jednak nie mam
  • Odpowiedz
@JMP89: należy docenić wysiłek tego starego chorego człowieka jak bardzo się broni przed zarzutami wszelakimi... a przecież ta współpraca z SB w roku 1970 to było dokładnie 10 lat niby wcześniej niż o Wałęsie w Gdańsku ktokolwiek poza tym że to bezrobotny robol... zanim przeskoczył przez płot Stoczni do kolegów roboli strajkujących to Lech Wałęsa był komletnie zupełni NIKIM dla Stoczni Gdańskiej a dla SB toś Ty chyba chopie masz jakie
  • Odpowiedz