Wpis z mikrobloga

Tak jak już kiedyś pisałem, pracuję w gimnazjum i liceum jako nauczyciel matematyki. Więc przynajmniej mogę powiedzieć, że są dni, kiedy korzystam z wzorów skróconego mnożenia. Mogę też pokazać wam oblicze tej pracy: jest piękna, jak mam zły dzień to robię niezapowiedziane kartkówki xD

Powiem wam, że ci gimnazjaliści to są do cna #!$%@?, jeden mały #!$%@?, którego #!$%@? z innej szkoły przyszedł do nas dzisiaj - i na lekcji zaczął palić e-papierosa. Chyba chciał pokazać, że tu rządzi, czy coś.

Jako że mam chody w dyrekcji oraz rodzinę w prokuraturze, tak że nikt mi nigdy nic nie zrobi, nawet jakbym spalił z 10 samochodów, więc podszedłem do tego małego śmiecia, jebnąłem mu z liścia, tak mocno że aż mnie ręka zabolała, a ta e-fajka poleciała gdzieś pod ławkę. No i ten gnój zaczął się pruć, że odbieram mu prawa i wolności obywatelskie - więc dostał drugi raz z liścia - i już nie był taki skory do pyskowania.

Reszta uczniów zaczęła się obruszać, że tak nie wolno i w ogóle, to mówię do jednego żery leciał po dyrektora. Po chwili wparował #!$%@? dyrektor i pyta co się dzieje, to mówię, że ten jeden gagatek zaczął ssać fiuta robotowi, w sensie e-papierosa na lekcji palić. To dyrektor aż się cały czerwony zrobił ze złości i jak nie #!$%@?ł temu gnojowi z plaskacza, że myślałem, że mu zęby wybije (nasz dyrektor to jednak fachowiec), po czy, zaczął wyzywać tego idiotę od matołów i zaczął krzyczeć, że jak się to jeszcze raz powtórzy to go #!$%@? ze szkoły, po czym odwrócił się na pięcie i sobie poszedł.

Jako, że wśród mirków jest dużo ludzi w wieku gimnazjalnym - co byście zrobili na moim miejscu?
Na pewno nie zda do następnej klasy i #!$%@? go ze szkoły: na komisyjnym damy mu któryś z nierozwiązanych problemów matematyki; ciekawe jak ten cieć udowodni że P=NP, jak jedyne co zna to HWDP. Albo, że dla n>2 nie ma liczb naturalnych spełniających warunek x^n+y^n=z^n. Swoją drogą ostatnio znalazłem naprawdę zadziwiający dowód tego, jednak miejsce na komentarz jest za małe, by go pomieścić.

#coolstory #niewiemjaktootagowac #heheszki #matematyka #pasta
  • 44
jeśli jesteś nauczycielem zacznij na prawde wprowadzać to w życie... wiele osób Ci podziekuje. Ale wcześniej Cie wyjebią z roboty xd