Wpis z mikrobloga

Mirki, mój różowy chce kupić sobie obuwie na #silownia i po długich poszukiwaniach nasz wybór padł na http://www.roguefitness.com/reebok-crossfit-lifter-plus-2-0-black-flux-orange w wersji damskiej, przede wszystkim dla tego że znaleźliśmy je w przyzwoitej cenie. Jako że złapała bakcyla na siady i mc mocno i chce się nauczyć #dwuboj to myślę że się jej takie buciki przydadzą. Czy ktoś z was mirki i mirabele kożysta z tego modelu i moglby cos wiecej o nich powiedziec? I zastanawiamy się jaki rozmiar zamowic 38,5 (pokrywaja sie z jej dlugoscia stopy)czy 39(0,5cm dluzsze niz jej dlugosc stopy). Jak zamawialem Adidas Powerlift 2.0 to teoretycznie powinny byc bardzo dopasowane do mojej stopy a przyszly prawie 1cm wieksze ( ͡° ʖ̯ ͡°) z tego powodu mam watpliwosci.

Wołam jeszcze #mirkokoksy, #mikrokoksy, #powerlifting, #trojboj, #weightlifting, #mikrokoksydeals no i #crossfit ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 21
  • Odpowiedz
@bst: Nie chodzi o kolana wysuwane przed palce, skoro tak twierdzi guru biomechaniki i światowy człowiek w tym temacie to ja mu wierze. Chodzi o stopień wysunięcia tych kolan a nie sam fakt wysunięcia. AL mysle ze wiesz o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz