Wpis z mikrobloga

Hej,
jestem w #orange free i ostatnio doladowałem konto za 30 plnów. Zadowolony, że dostanę 6 GB bonusowego transferu danych, poszedłem do pracy z myślą o obijaniu się przeglądając #wypok .A jednak... mijają minuty, następnie godziny i żadne smsy potwierdzające nadanie mi owego transferu nie przychodzą. WTF sobie myślę. A, że jestem spokojny to czekam... i tak czekałem ponad 48 h. W tym 20 h w pracy bez dostępnego neta. Przeczytałem regulamin owej taryfy i jak wół było napisane, że mają 24 h na włączenie tych darmowych danych (darmowe, jeżeli doładujesz konto ;-)). Nie pozostało mi nic innego jak zadzwonić z #gorzkiezale do przedstawicieli #orange . Dzwonię, przedstawiam sprawę i miły pan po wpisaniu moich danych potwierdza doładowanie. Mówi również, że bonusowe GB się należą i system ich nie uwzględnił więc musi ręcznie je dodać. Więc dodaje. Fajnie :-) ( taki #protip (prawdziwy) na szybko. Połączenie z biurem obsługi jest płatne i jeżeli musisz wyjaśnić jakąś sprawę i wina jest po ich stronie to na koniec rozmowy wnonisz o zwrot pieniędzy za połączenie i bez problemu Ci zwracają :-) 1,50 zł zostaje uratowane) Dziękuję za rozmowe(10 min) i życzę miłego dnia. I do rzeczy. Po sprawdzeniu zamiast 6 GB wpisał mi 600 GB. ( ͜͡ʖ ͡€)
#tylewygrac #orange
Pobierz humanistyczny_inzynierze - Hej, 
jestem w #orange free i ostatnio doladowałem konto z...
źródło: comment_i3cxR1WSQWYGCvnXlXCPQjVcRJBOcLjE.jpg
  • 71
@Shmit: przeszedłem do Orange free... Za 100 zł miałem dostać 6 GB i 30 bonusem. Nie dostałem tego. Odwołałem sie i wysłali mi zamiast 30 3 tysiące. Po pół roku miałem problem z karta sim. Przez tydzień nie łapał sieci. Resetowanie numer 3 razy i znow wróciły mi 3000 mimo ze technik zwrócił uwagę na to ze jest jakis błąd z tym pakietem bonusowym. Widocznie nie chciał sie za to brać
I u mnie wpadło orange free w tamtym tygodniu.
Tylko chciałem przenieść numer, coś się nie powiodło i musiałem biegać do salonu, w końcu wkurzyłem się i kupiłem startówkę z nowym numerem. Wczoraj dostałem e-mail że babka w wniosku wpisała T-mobile zamiast Virgin Mobile xD mogłem sprawdzić lepiej wniosek :D.