Wpis z mikrobloga

Hej,
jestem w #orange free i ostatnio doladowałem konto za 30 plnów. Zadowolony, że dostanę 6 GB bonusowego transferu danych, poszedłem do pracy z myślą o obijaniu się przeglądając #wypok .A jednak... mijają minuty, następnie godziny i żadne smsy potwierdzające nadanie mi owego transferu nie przychodzą. WTF sobie myślę. A, że jestem spokojny to czekam... i tak czekałem ponad 48 h. W tym 20 h w pracy bez dostępnego neta. Przeczytałem regulamin owej taryfy i jak wół było napisane, że mają 24 h na włączenie tych darmowych danych (darmowe, jeżeli doładujesz konto ;-)). Nie pozostało mi nic innego jak zadzwonić z #gorzkiezale do przedstawicieli #orange . Dzwonię, przedstawiam sprawę i miły pan po wpisaniu moich danych potwierdza doładowanie. Mówi również, że bonusowe GB się należą i system ich nie uwzględnił więc musi ręcznie je dodać. Więc dodaje. Fajnie :-) ( taki #protip (prawdziwy) na szybko. Połączenie z biurem obsługi jest płatne i jeżeli musisz wyjaśnić jakąś sprawę i wina jest po ich stronie to na koniec rozmowy wnonisz o zwrot pieniędzy za połączenie i bez problemu Ci zwracają :-) 1,50 zł zostaje uratowane) Dziękuję za rozmowe(10 min) i życzę miłego dnia. I do rzeczy. Po sprawdzeniu zamiast 6 GB wpisał mi 600 GB. ( ͜͡ʖ ͡€)
#tylewygrac #orange
humanistyczny_inzynierze - Hej, 
jestem w #orange free i ostatnio doladowałem konto z...

źródło: comment_i3cxR1WSQWYGCvnXlXCPQjVcRJBOcLjE.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@humanistyczny_inzynierze: Ktoś się pomylił, jak już wykorzystasz ten 'gratisowy' pakiet, to po rozliczeniu każdy megabajt powyżej tych 6gigabajtów będzie kosztował zgodnie z taryfą beż pakietów, czyli po kilka złotych sztuka i kwota zostanie dopisana na minusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piotr-maszkar: zrobi jak uwaza...bedzie smiesznie jak przekroczy 6giba i ktos sie zorientuje...
Dzialac to moze tak jak wplata na konto bankowe zbyt duzej sumy, czy wyplata zbyt duzej kwoty ubezpieczenia. Wykorzystujesz a pozniej okazuje sie ze to byly srodki ktore ci sie nie naleza..oddac trzeba i nawet sad nie poradzi :)
  • Odpowiedz
@piotr-maszkar: nie wiem gdzie. Może to i dobrze. Bo to moloch, który nie szanuje swoich klientów... Ja jako człowiek zawsze zwracam uwagę na pomyłki osób, które odpowiadają za swoje czyny. Np. księgowa u mnie w pracy z kalkulatorem w ręku wyliczyła mi ponad 4 stówy za dużo. Nie wiem jakim cudem... Po prostu dawała mi za dużo. Ja wychowany w domu, gdzie szanowało sie każdą rzecz i przede wszystkim cechę człowieka
  • Odpowiedz
@humanistyczny_inzynierze:
1. Sprawdź czy na pewno masz 600 GB. *101*01#
2. > Połączenie z biurem obsługi jest płatne i jeżeli musisz wyjaśnić jakąś sprawę i wina jest po ich stronie to na koniec rozmowy wnonisz o zwrot pieniędzy za połączenie i bez problemu Ci zwracają
To akurat nie jest prawda. Zwrócą tylko, jeśli mają taką możliwość - w ostatnim czasie nie miałeś zwrócone za nic innego bez udowodnionej winy sieci. Jeśli
  • Odpowiedz
@Khroux: nie wprowadzaj w błąd. Nawet nie mając pakietu to w Orange Free 100 kB kosztuje 1 gr, więc policz sobie ile będzie kosztować "każdy megabajt". Na zrzucie "wartość bonusowego limitu" to właśnie wartość tego pakietu. "Wartość dostępnego limitu" to bonus + tyle GB na ile wystarczy ci z kasy na koncie, czyli jak widać prawie dodatkowye 15 GB.

@humanistyczny_inzynierze Poza tym wszystko wygląda legitnie, w załączniku zrzut moich pakietów, tylko
eXtreme - @Khroux: nie wprowadzaj w błąd. Nawet nie mając pakietu to w Orange Free 10...

źródło: comment_uPWqvcAjkzXBFscungPyVbZAegSK9Qms.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz