Wpis z mikrobloga

Hej,
jestem w #orange free i ostatnio doladowałem konto za 30 plnów. Zadowolony, że dostanę 6 GB bonusowego transferu danych, poszedłem do pracy z myślą o obijaniu się przeglądając #wypok .A jednak... mijają minuty, następnie godziny i żadne smsy potwierdzające nadanie mi owego transferu nie przychodzą. WTF sobie myślę. A, że jestem spokojny to czekam... i tak czekałem ponad 48 h. W tym 20 h w pracy bez dostępnego neta. Przeczytałem regulamin owej taryfy i jak wół było napisane, że mają 24 h na włączenie tych darmowych danych (darmowe, jeżeli doładujesz konto ;-)). Nie pozostało mi nic innego jak zadzwonić z #gorzkiezale do przedstawicieli #orange . Dzwonię, przedstawiam sprawę i miły pan po wpisaniu moich danych potwierdza doładowanie. Mówi również, że bonusowe GB się należą i system ich nie uwzględnił więc musi ręcznie je dodać. Więc dodaje. Fajnie :-) ( taki #protip (prawdziwy) na szybko. Połączenie z biurem obsługi jest płatne i jeżeli musisz wyjaśnić jakąś sprawę i wina jest po ich stronie to na koniec rozmowy wnonisz o zwrot pieniędzy za połączenie i bez problemu Ci zwracają :-) 1,50 zł zostaje uratowane) Dziękuję za rozmowe(10 min) i życzę miłego dnia. I do rzeczy. Po sprawdzeniu zamiast 6 GB wpisał mi 600 GB. ( ͜͡ʖ ͡€)
#tylewygrac #orange
humanistyczny_inzynierze - Hej, 
jestem w #orange free i ostatnio doladowałem konto z...

źródło: comment_i3cxR1WSQWYGCvnXlXCPQjVcRJBOcLjE.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@humanistyczny_inzynierze:
Nie przejmuj się komentarzami, abyś to zgłosił. Nawet jak wykorzystasz te 600 GB to nic Ci nie zrobią, nie będziesz mieć żadnego minusowego salda. Nie martw się, nie zgłaszaj, korzystaj.
Jeśli nawet ktoś to zauważy, to mało prawdopodobne jest, aby Ci to zabrali (chyba, że zorientuje się konsultant, który Ci to przyznał). Tak więc gratz i śmiało korzystaj ;)
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni:
Rzeczywiście, sukces. Nastukać transferu z lionów i trafić na idiotę na infolinii.
Przypuszczam, że wiem, czemu pomylił się konsultant w wypadku humanistycznego inżyniera - i dobrze - sami się prosili idioci z góry, dodając pracy konsultantom.
  • Odpowiedz
@humanistyczny_inzynierze:
@prawdziwek:
Jakie pozytywne zaskoczenie z #orange
Podczas czytania ww. wpisu tez doładowałem konto i przedłużyłem na rok, jednak coś się zblokowalo ale tylko informacyjnie, a i tak zgłosiłem reklamacje na stronie. Minęły 4 dni wszystko niby ok a tu telefon i mail od orange. Reklamacja uznana, przepraszają i w rekompensacie jeszcze 5GB dodatkowo...
Pozytywne zaskoczenie i w sumie już 22GB na cały rok ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz