Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie #!$%@? z mieszkania ex #rozowypasek który był głupim #!$%@? i miał bolca albo i paru na boku. #!$%@? nie ma nic lepszego niż jej kłamstwo kiedy już wiedziałem i jej błagania żebym pozwolił jej zostać. #!$%@? jaka ulga po takim czasie w toksycznym zwiazku. IDE się #!$%@?. Pic related to jej rzeczy :D
#feelsgoodman #wygryw #zwiazki #logikarozowychpaskow
Pobierz s.....3 - Mirki właśnie #!$%@? z mieszkania ex #rozowypasek który był głupim #!$%@? i...
źródło: comment_9LQTzEEJX7lyggrWrSvfsuMmsG0tCsk0.jpg
  • 61
@sivy83: Gdzie jest logika w spinaniu sie do bolców na boku? To nie on ci dawał swoje słowo, i swoją wierność. Tylko twoja laska, ona sie puszcza, czy z tym czy z innym, to nie on winien, paradoksalnie może mu powinieneś podziękować że to własnie dzięki temu że na niego wypadło mogłeś sie dowiedzieć że mieszkaśz z #!$%@? pod jednym dachem, bo pomyśl gdyby sie pindrzyła z innymi do których byś
@kuleczka69: Ale akurat @trejn: ma rację. Fakt, nie znamy szczegółów - może bolec na boku był świadom "głównego bolca", a może nie. To jest najistotniejsze w tej historii.
Jeżeli wiedział - #!$%@? jak najbardziej zasłużony.
Jeżeli nie wiedział - #!$%@? jak najbardziej zasłużony dla tej szmaty.

Proste. Nie wiemy w jakim świetle postawiła relację, bądź jej brak, była kobieta (przepraszam wszystkie kobiety, ze musze ją tak określić również) OP'a. Jako
@Chaczins:
A gdzie logika?
Zalozmy ze po jakims czasie bolec przykladowo sie dowiedzial z facebooka czy od kolezanek ze rozowy ma chlopaka
. Wg ciebie nagle w tym momencie rozowy przestaje byc winny (przestaje zaslugiwac na #!$%@? jak to ladnie ujeles), a zaczyna zaslugiwac na #!$%@? bolec.
Bez sensu troche nie prawda?
Winna zdrady jest zawsze kobieta, no moze z paroma wyjatkami typu zostala celowo upita. To cale "#!$%@? dla bolca
@Chaczins: przeczytałem jeszcze raz twój post, przeczytałem swój i stwierdzam, że co najwyżej ty masz problem z czytaniem.
Krótko - twierdzisz że to kto jest odpowiedzialny za zdradę zależy od tego czy boleć na boku "był świadom głównego bolca".
@Dinth: Tak, jeżeli wstępujesz w związek z osobą która jest w innym związku, wiedząc o tym - licz się z #!$%@?. Proste. To nie jest fair. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda, jeżeli nie wiesz o innym bolcu.

Jeżeli teraz poznałbym laskę w klubie, dmuchnął ją - a okazałoby się że miała chłopaka, to jestem winny? No sorry, nie. Mam przed każdą taką sprawdzać ją na fejsie? "Czekaj, zaraz założę gumę i sprawdze
@Chaczins: nie mówię, że masz sprawdzać każdą czy jest wolna - wręcz przeciwnie - uważam że zawsze kobieta jest winna i to ona powinna zawsze ponosić konsekwencje zdrady. Gdyby suka nie dala to by pies nie wzial jak to mówią, a dla bolca na boku główny boleć jest tylko jakąś abstrakcyjna randomowa postacią której boleć na boku nie jest nic winny ani nic nie przysiegal/obiecywał