Wpis z mikrobloga

#pomagajzwykopem #steam #humblebundle

Chcecie pomóc choremu chłopakowi przykutemu do łóżka pod respiratorem? Wpadłem na pomysł, że mozna byłoby mu podrzucić jakieś gierki na steama (jak najbardziej mogą to być jakieś wasze resztki z bundli). Jego jedynym zajęciem jest w sumie leżenie przy kompie, a w rodzinie też bida więc o grach może zapomnieć. Gość się stara nawet maturę zrobił, to umilmy mu trochę życie :) Kody możecie wysyłać na priv a ja przekaże je chłopakowi.
Z góry serdeczne dziękuję!
Jak coś to piszcie jak kody wrzuciliście co by nie powtarzać zbędnie.

Ps. Nadal trwa moje #rozdajo pod linkiem:
http://www.wykop.pl/wpis/16631581/do-rozdania-moj-stary-zasilacz-z-czarnej-listy-%CA%96-/
  • 33
@Asterling:
@BenkartGorszegoBoga:
Czy wy tak na poważnie? Bo kiego mi te kody? Chce pomóc, gość miał strasznego pecha w życiu. Ja pracuje w it i własnie wydałem 8k na pc (dlatego oddaje stary zasilacz). Niby po co chciałbym te kody dla siebie. Stać mnie na każdą grę. Jest to pacjent mojej mamy, nad którym sprawuje opiekę i w sumie to ona się spytała czy nie mam jakichś gier. Parę kodów
mrmcmt - @Asterling: 
@BenkartGorszegoBoga: 
Czy wy tak na poważnie? Bo kiego mi te k...

źródło: comment_A8eZRGUMlIugNDbD56znfKeN1k5I75Cg.jpg

Pobierz
@Freshmaker: chwale się? Mogłem to zdjęcie kilka dni temu wrzucic ale jakos kurde nie czuje potrzeby posiadania atencji. Napisałem jako proof
@karynnka: usuń konto zielonko

A klucze wyłudzać w taki sposób to by mogły tylko #!$%@? umysłowe
@mrmcmt: "Czy wy tak na poważnie? Bo kiego mi te kody? Chce pomóc, gość miał strasznego pecha w życiu. Ja pracuje w it i własnie wydałem 8k na pc"
mój ty bohaterze!