Wpis z mikrobloga

#pomagajzwykopem #steam #humblebundle

Chcecie pomóc choremu chłopakowi przykutemu do łóżka pod respiratorem? Wpadłem na pomysł, że mozna byłoby mu podrzucić jakieś gierki na steama (jak najbardziej mogą to być jakieś wasze resztki z bundli). Jego jedynym zajęciem jest w sumie leżenie przy kompie, a w rodzinie też bida więc o grach może zapomnieć. Gość się stara nawet maturę zrobił, to umilmy mu trochę życie :) Kody możecie wysyłać na priv a ja przekaże je chłopakowi.
Z góry serdeczne dziękuję!
Jak coś to piszcie jak kody wrzuciliście co by nie powtarzać zbędnie.

Ps. Nadal trwa moje #rozdajo pod linkiem:
http://www.wykop.pl/wpis/16631581/do-rozdania-moj-stary-zasilacz-z-czarnej-listy-%CA%96-/
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Freshmaker: bo chciałem zrobić coś dobrego. Ale chyba się nie da. UUUUU oszust OOOO gdzie dowody Uuuuu sobie wezmiesz te klucze! Serio? Ktos tak naprawde mysli? Zaraz mnie na onkologie wywioza z ta elita wykopu
  • Odpowiedz
@mrmcmt: Serio się im dziwisz? Po ostatniej akcji z #pomagamypaulinie gdzie gość zebrał ~25k złotych myślisz, że nie znajdą się cwaniacy, którzy będą próbowali wykorzystać te niewielkie ilości dobroci Mirków?

Ileż razy wykopki nabrały się na fałszywe znaleziska?
Ile razy pada na mirko słowo "zarzutka" lub "bait"?
Ile razy ktoś zmyśla swoje "true story"?

Napisali, że chcą jakiegoś dowodu a ty od razu zacząłeś wszystkich atakować, że jak
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Fakt, przepraszam, uniosłem się ale trochę mnie #!$%@?ła postawa niektórych osób. Gdybym ja prosił o pieniądze albo cokolwiek wartościowego. To są klucze z hb za 1$, które po prostu niektórym mogą zalegać. Ja nawet nie chcę żadnych drogich rzeczy bo jestem raczej pewny, że jego sprzęt tego nie uciągnie. Gość jest w moim rodzinnym mieście 170km ode mnie i raczej nie planowałem jechać i wbijać obcym ludziom do domu
  • Odpowiedz
@wirogez: nie mam zamiaru wbijać nagle w jego życie i pytać o maila. Chce mu sprezentować kartkę z kodami przekazaną przez moją mamę bez większych ingerencji. Jeśli to dla ciebie jakiś problem to trudno, przecież lepiej kisić te kody ;)
  • Odpowiedz
@mrmcmt: Miałeś pecha, mirki plusują najbardziej oczywiste zarzutki, ale zwęszyli spisek w Twojej, całkiem wiarygodnej historii xD Niestety nie mam kodów.
Chętnie przeczytałbym coś więcej o historii tego chłopaka, ale z tego co widzę nie szukacie rozgłosu.
  • Odpowiedz
@Ostatni_Piwniczanin: przekazałem w sumie 35 kodów od łącznie 3 osób(w tym ja). Miała być prosta i szybka zbiórka niepotrzebnych kodów, ale elita wypoku pokazała klasę twierdząc, że jestem oszustem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz