Wpis z mikrobloga

@Wulfee: W tych klimatach jest dość ubogo w ostatnim czasie. Daft Punku Ci przecież nie polecę, Madeon to już inna działka.

Nie mam nic wartego uwagi jeżeli chodzi o klasyczne electro. Mogą być inne gatunki?
  • Odpowiedz
@Dassault: Mogą :) W zasadzie to jestem dość wszechstronny, bo słucham od minimalu przez house i dubstep do electrostepu :D ale ostatnio mnie wzięło na klasyczne electro [Justice wałkuję przez dłuższy czas] i szukam coś w tych klimatach :)

@Kacc: Zerknę :) dzięki.
  • Odpowiedz
@Kacc: Bo ogólnie Francuzi są dobrzy: Daft Punk, Justice, Martin Solveig, Madeon, Uppermost.

@Wulfee: Całkiem inny styl ale jest jeden Dobry Estończyk, nazywa się Mord Fustang. Kawałki wydają się banalne, ale po kilku przesłuchaniach mega wpadają w ucho.
Dassault - @Kacc: Bo ogólnie Francuzi są dobrzy: Daft Punk, Justice, Martin Solveig, ...
  • Odpowiedz
@Kacc: @Wulfee: Polecam wam przesłuchanie kilku kawałków tego gościa. Jeśli chodzi o budowanie napięcia to jest arcymistrzem.

Jeden z moich ulubionych artystów, pomimo tego że wydaję w kiepskiej wytwórni Skrillexa.(Jego to biję na głowę).
  • Odpowiedz