Wpis z mikrobloga

Witam Dziś od listonosza otrzymałem pakę (jak na zakupy z Chin jest olbrzymia) z lampka biurkową BlizWolf http://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-LT1-Eye-Care-Protection-Smart-LED-Rotatable-Dimmable-Desk-Lamp-Light-2_1A-USB-Charging-p-1025550.html lampka full wypas 4 tryby świecenia o różnej temperaturze światła, a każdy tryb ma 5 stopni jasności. lampka obraca się w każdą stronę, nawet po wygięciu w najbardziej ekstremalny sposób lampka jest stabilna. Ładowarka USB w lampce wg producenta ma 2,1 A czyli poradzi sobie z każdym telefonem.
#banggood #itemyzchin #aliexpress
Pobierz
źródło: comment_SH6X0cy6RsXj389YIl85vcCWdq3IsCn3.jpg
  • 69
@MrShatan: VATu nie było, bo było opisane jako lampka, więc celnicy stwierdzili, że to pewnie prawda ( ͜͡ʖ ͡€) Poza tym kwotowo, też się nie kwalifikowała, bo kosztowała mniej jak 40€
Na razie nie ;-) Macałem dociskałem i jest OK. Nie jest taka wielka, na biurku nie zajmuje dużo miejsca, podstawka ma jakieś 10x10, a rozmiar na zdjęciu to kwestia perspektywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AtakObcych: Mówisz że LEDy dają mało luxów, ale mają dużo lumenów( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiłem latareczkę Astrolux S1 malutka taka, ale jak walnie w trybie TURBO po oczach, to przez kilka chwil zobaczysz tylko czerwony obraz () ma 1600 lumenów przez 45 sekund.
@karx: Lampka ma 15 wat , w jasnym pokoju widać jak przebija światło z zachmurzonego słońca.