Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że można Kaczyńskiego lubić albo nie lubić ale jak można być tak #!$%@?ą osobą, żeby o wszystko oskarżać Jarka? :D Lech Wałęsa był agentem? Wina Kaczyńskiego xD Mam czasem wrażenie, że niektórzy ludzie mają w głowie już taką papkę i takie klapki na oczach, że na wszystko patrzą tylko przez pryzmat michnikowych wypocin. Zwłaszcza (przynajmniej na facebooku to widać) grażynki w średnim wieku. Pic rel.

#walesa #bolek #facebook #bekazpodludzi #polityka
niesubordynowany - Rozumiem, że można Kaczyńskiego lubić albo nie lubić ale jak można...

źródło: comment_d5Qqui3sQ9er3rq1P8WFkgn1xzf8UyXn.jpg

Pobierz
  • 41
@AdekJadek: Oczywiście wyciągasz wnioski, których nikt myślący z mojej wypowiedzi nie wyciągnie. Nawet nie wiecie jak śmiesznie wyglądacie z wypowiadając się w tonie "ekspertów" o rzeczach które działy się w waszym życiu prenatalnym a nawet wcześniej. Łatwo osądzać, trudniej poczekać na treść dokumentów. Poza tym traktowanie dokumentów tworzonych przez komunistów jako prawdy objawionej świadczy o waszym wielkim zaufaniu do nich :D
@kaszkai: Problem nie jest w tym, czy Bolek był agentem czy nie, tylko o to, w jaki sposób Wałęsa dementował plotki na ten temat. W tym momencie cały jego autorytet sam się podważa i Wałęsa przez te 25 lat wolności sam się zaorywał zamiast powiedzieć, no sorry kapowałem, tak było, no elo pozdro, mamy sztamę narodzie?
Jakby sam się przyznał, to młodzi mieliby na niego #!$%@?, a tak mleko teraz się
Problem nie jest w tym, czy Bolek był agentem czy nie, tylko o to, w jaki sposób Wałęsa dementował plotki na ten temat. W tym momencie cały jego autorytet sam się podważa i Wałęsa przez te 25 lat wolności sam się zaorywał zamiast powiedzieć, no sorry kapowałem, tak było, no elo pozdro, mamy sztamę narodzie?

Jakby sam się przyznał, to młodzi mieliby na niego #!$%@?, a tak mleko teraz się rozlało.


@
@ajuto00: Który Kaczyński? Przypominam, że Lech jest na wawelu, a to on głównie brał udział w magdalence. Cała reszta o ataku na solidarność mnie nie interesuje, bo osobiście uważam, że patrząc na to jak obecnie działają związki zawodowe i ich przywileje, to solidarność tylko zaszkodziła w wolnej Polsce.