Wpis z mikrobloga

Przychodzi powoli czas na zmianę, po trzech latach jazdy na Yamaha FZ6 chciałbym zmienić moto na sporta.
Budżet na motocykl to nie więcej niż 15k.
Moim marzeniem jest GSXR 750 k7, ale zdaję sobie spraw, że za tą cenę nie uda mi się kupić tego modelu. W związku z tym rozważam między CBR 600, a ZX6R. Macie/ mieliście z nimi do czynienia? Jakieś uwagi, sugestie, propozycje? :)
#motocykle
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emwu11: Prywatnie prawilnego klasyka K-1 i uwielbiam ten motocykl ( ͡° ͜ʖ ͡°) na torowanie to głównie K-6. W sezonie miałem duużo do czynienia z R6, fakt są mniejsze takie jakby zwinniejsze od Gixów, ale trzeba się przymierzyć po prostu. Druga rzecz, że Gixy mają też dość mocno sportową pozycję, też trzeba lubić, przymierzyć się.

A poza tym aktualnie składam R1 RN19 na wyścigi ( niestety
  • Odpowiedz
@amath: Wpadłem na inny pomysł. Jako, że nigdy nie miałem do czynienia ze sportem a fundusze mam jednak ograniczone to co myślisz o opcji gixxa 750 K5, nie wykluczam, że np po roku bym go zmienił na coś nowszego. Znasz to moto? Bo widzę, że K6 do 16k to bym musiał się wywalić z kasy i dłuugo szukać.
  • Odpowiedz
@emwu11: Spoko opcja, od K-4 to w górę to już jest nowa konstrukcja praktycznie, więc jest nowocześniej niż w K- 1 - 3. Jak Ci się spodoba i wrażenia będa fajne to już możesz potem lytra szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@amath: no i jeszcze jedno pytanie. uważasz że jest sens w ogóle kupować 12 letniego sporta? wiadomo że te silniki są wyzylowane mocno i raczej nie służą do jazdy rekreacyjnej, dlatego się boję że jest wysokie prawdopodobieństwo wejścia na minę
  • Odpowiedz
@emwu11: Myślę, że jak najbardziej jest sens, owszem te silniki osiągają dość wysokie moce, z tym, że Suzuki robi je baaardzo wytrzymałe i jeśli był odpowiednio traktowany to nic się z nim nie będzie działo.

Oczywiście kilka rzeczy przy zakupie trzeba sprawdzić bo wiadomo że można trafić na egzemplarz, który służył do upalania gumy pod remizą ( chcociaż w sumei CeBeErki są ulubionymi moto tego typu młodzierzy ( ͡°
  • Odpowiedz