Wpis z mikrobloga

Przychodzi powoli czas na zmianę, po trzech latach jazdy na Yamaha FZ6 chciałbym zmienić moto na sporta.
Budżet na motocykl to nie więcej niż 15k.
Moim marzeniem jest GSXR 750 k7, ale zdaję sobie spraw, że za tą cenę nie uda mi się kupić tego modelu. W związku z tym rozważam między CBR 600, a ZX6R. Macie/ mieliście z nimi do czynienia? Jakieś uwagi, sugestie, propozycje? :)
#motocykle
  • 25
@Stitch: no jak będzie w okolicach tej ceny to luzik. Masz może jakiś pomysł czym warto się zainteresować w takim budżecie? Wydaje mi się, że w gixxach jest dużo mniejszy wybór..
@emwu11: jak chcesz niżej - f4i sport, tu spokojnie do 12 znajdziesz wszystko, RRki przedlifty, albo nie-idealne polifty (tzn. takiego 100% oryginał nie znajdziesz za 15 na pewno).

O innych się nie wypowiem - w sumie poza kursem na prawko to ja nie jeździłem niczym innym niz Hondą :D
@emwu11: Ty mi tu f4i starociem nie nazywaj :D robili je równolegle z rr poliftem :P Ja ze względu na $$ mam f4i z ostatniego roku produkcji i nie narzekam. To nadal jest kawał dobrego sprzęta.

@11mariom: bo przedlift jest bez sensu. co z tego, ze lzejszy i mocniejszy minimalnie jak to dalej na teleskopach jest i technologicznie za konkurencja. dopiero polift byl nowoczesnym motocyklem hondy

i imho f4i jest o niebo ładniejsze od przedlifta :D
@Stitch: nie no nie biorę pod uwagę nawet przedlifta. Wolałbym poczekać i kupić po lifcie, albo już czekać na K7. Jeszcze jest zx6r, jakieś doświadczenia?
@Wasky: no z Twoim się bardzo udalo i w sumie praktycznie od razu go zwinales jak sie pojawil :D

ogolnie rynek sie przerzedzil... coraz mniej motongow jest. za to od cholery 125 i tym.podobnych
@Stitch: A najlepsze że ostatnio kumpel kupił 03 za żeby cie nie skłamać coś koło 14,500 dał. I golutka a u mnie nowe opony amor skrętu, kierunki rizoma, oplot, crashe, wydech nie ori. I jeszcze dorzucił klocki hamuclowe z trw.
@emwu11: Wreeeeszcie ktoś porządne motocykl chce kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tak:

GSX-R 600 już będzie dla Ciebie dramatycznym przeskokiem jeśli chodzi o moc i zachowanie motocykla oraz jazde i to bym Ci polecił, tak samo R6, które jest tylko nieco łagodniejsze. ( i nie, nie mam tu na myśli tego co na piapierze napisano :) )
GSX-R 750 oczywiście również, ale tam już jest troszku
@amath: domyślam się że sam jesteś posiadaczem gixxa, chwal się co tam masz :) R6 są spoko, ale wydaje mi się ze są #!$%@? małe, musze się do niej przysiąść