Wpis z mikrobloga

Nie wiem co o tym myśleć, to wyglada jak jakies zbiorowe zaburzenie psychiczne, zamiast tak chętnie inwestować w rozwój i młodych zdolnych ludzi wolicie sypać pieniędzmi chorym i potencjalnie bezużytecznym, robicie to źle. Nie wiem co to za chora moda na wspieranie ludzi chorych a nie wybitnych. To tylko moje skromne zdanie.
  • Odpowiedz
@IsraelKilman: Zdrowy człowiek, który nie potrafi sobie poradzić ze swoim życiem i zarobic na nauke "wybitnym" XXDDD Zajebiste tlumaczenie mirkow-plebejuszów. Nikt nie bedzie smarowal d--y hajsem zdrowym ludziom, masz 2 rece to rusz dupe w troki do roboty i zarob na studia. I ten darwinizm społeczny - pure mikroblog
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy: ani slowem nie wspomnialem o studiach, sa ludzie ktorych ambicje odbiegaja od zrobienia inzyniera i pracy na taśmie w gm, jezeli panstwo nie jest w stanie im zapewnić funduszy na rozwój to na takie projekty powinno sie odkladac 1% podatku i organizować zbiórki. Technologicznie polska stoi w miejscu od lat ale za to chore dzieci maja laptopy i ładne piżamki do spędzenia życia w łóżku.
  • Odpowiedz
@IsraelKilman: Rozwój edukacji wymaga ogromnych nakładów pieniężnych, myślisz ze ludzie którzy oddają gigantyczne pieniądze w podatkach będą się jeszcze dokładać do rozwoju oświaty? Jest mnóstwo fundacji które zapewniają studia zagraniczne bądź staże wybitnym jednostkom.
  • Odpowiedz
@IsraelKilman: Nie rozumiesz o co mi chodzi, ojciec zgłosił się o pomoc dla swojej córki to ją otrzymał, to chyba coś godnego pochwały? Nie rozumiem twojego wzburzenia całą sprawą, załóż fundajcę, która będzie zbierała srodki na rozwoj mlodych i ambitnych w jakikolwiek sposob to bede pierwsza osobą która złozy tam datek. Rozbraja mnie twoja postawa typu "Niech ktoś...", mnie tez to wkurza ze wiele rzeczy ktore wymagaja uzycia wiecej niz
  • Odpowiedz
@naprawalaptopow: dotychczas jakoś się wami nie przejmowałem i gdybym potrzebował naprawy laptopa, pewnie zwróciłbym się do lokalnego serwisu. Teraz wiem żeby uderzać do was. Piszę to żeby pokazać że najlepszą reklamą dla przedsiębiorstwa jest pomoc charytatywna.

  • Odpowiedz