Wpis z mikrobloga

@Matius_: ostatnio ja miałem przyjemność zostawić taką kartkę, duże zaskoczenie właściciela a do tego opowiedział bardzo ciekawą historię o swoim samochodzie
  • Odpowiedz
@Matius_: Jak ja kiedyś zostawiłem kartkę za rysę na zderzaku którą chciałem facetowi za polerować maszyną. To #!$%@? płakał, ze nowy zderzak musi kupić. Ze mam mu dać 500 cebulionów albo na policje dzwoni. Teraz ni #!$%@? nic nie zostawię.
  • Odpowiedz
@Matius_: kiedyś zrobiłem kolesiowi na dostawczym rysę 3cm, zostawilem info. Facet dzwoni 3 godziny później i mówię co się stało, facet odpowiada że spoko właściwie pierdoła i że nie ma czym się przejmować a moje sumienie takie spokojne:)
  • Odpowiedz
  • 2
@Matius_: zostawiłem kartkę kiedyś bo uderzyłem delikatnie źle zaparkowany samochód, uszkodziłem dwa elementy. po tygodniu telefon od ojca dziewczyny która kierowała, w którym wyjaśniłem że mogę od razu podać numer ubezpieczenia lub pogadamy się polubownie bo samochód stał w przypałowym miejscu na zakazie, więc ubezpieczyciel wyrucha nas obu. zostałem zwyzywany od złodziei, że on ma zabezpieczone materiały z kamer i znajomych w policji. #!$%@? się i rozłączyłem, bo córka nie chciała
  • Odpowiedz