Wpis z mikrobloga

@Vorland: od wysylania maili tak samo jak i od przegladania neta i pracy jest pc. Zas od grania jest konsola.

Nie, nie zalatwi - mam porownanie. Ale nawet pomijajac to. Padem Winde obsluzysz? No i kompa wlaczysz?

Ja nie twierdze, ze konsola jest lepsza we wszytkim od pc bo to nieprawda (jw.). Ale w zastosowaniach czysto rozrywkowych jest bezkonkurencyjna i troche smieszne sa te uparte proby pokazania, ze jest inaczej.

Po
@wajdzik: U mnie w domu leżą 3 laptopy do “uzytku codziennego", tablet do przegladania na kiblu i stacjonarka do grafiki...ale jak wracam z pracy biore pada ze stolu, naciskam przycisk i za 25 sek napindalam robotem w titanfallu. Pewnie da sie pcta skonfigurowac tak jak piszesz ale serio...komu sie chce, ile to kosztuje i w koncu nie kazdy ogarnia.

Ps Xbox one w trybie czuwania mi startuje szybciej niz stacjonarka z
@Kierownikdzialuzycie000: PC w trybie czuwania startuje <1 sek, więc nie porównuj startu Pieca od zera do startu klocka z czuwania. Steam Big Picture nie wymaga konfiguracji. Włączasz i działa. WoL niestety to więcej zabawy, ale idzie przeżyć bez niego. Wszystko kwestia chęci i potrzeb. Jak grasz w gry typowo konsolowe (seria AC, batmany, zręcznościówki czy platformówki oraz symulatora) do których pad jest idealny to szkoda tracić czasu na kompa. Jak wolisz