Wpis z mikrobloga

@Saves @wajdzik nie będę się spierał w twj kwestii panowie bo pewnie macoe racje, niemniej chyba roznica mala jest- zostawilibyscie pc w trybie uspienia na parę miechów bez konsekwencji w rodzaju zamulenia czy jakichś niedoinstalowanych aktualizacji? Poza tym komp w trybie uspienia nadal rzezi wentylatorami, czyz nie? Tak tylko pytam, nie znam sie. Wypadlem z obiegu jesli chodzi o pcty. W kazdym razie moj (a to jakis staruszek nie jest)
  • Odpowiedz
@pietrek16: Mówimy o stronie praktycznej, nikt nie będzie się licytował że na konsoli gra włącza się 3 sekundy dłużej. Z iksem masz taki plus że siadasz na kanapie, jednym pilotem odpalasz TV czy co tam masz, padem uruchamiasz konsolę i hula aż miło. W kompie zanim zapniesz i pokonfigurujesz pada też trochę czasu zejdzie.
  • Odpowiedz
@Gostas: @Saves: @pietrek16: Ale rozumiem ból żopy, wydaliście parę ładnych koła to sorry ale trzeba się spuszczać nad wyższością PCta nad jakąkolwiek konsolą. Sorry, nie dało się ominąć tego posta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wajdzik: to że mogę leżeć i całą rozgrywkę kontrolować jednym padem a nie #!$%@?ć się z podkładkami i sensownym miejscem na moją ultra zajebiście mechaniczną klawiaaturę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Joey89: nie wiem co chcesz konfigurować w padzie, to nie jest rok 1990. 99% padów podpina się pod usb i działają. 1% to dualshocki. naprawdę te opowieści o łatwości i prostocie konsol, a skomplikowaniu pc to jakieś mity
  • Odpowiedz
@pietrek16: ale nie róbmy #!$%@? z logiki - grając na padzie masz pełną swobodę w tym jak chcesz się ułożyć, zaś grając na klawie i myszce to raczej wchodzi w grę tylko i wyłącznie siedzenie na krześle przy biurku co jest dla kręgosłupa mega niezdrowe
  • Odpowiedz
@Kierownikdzialuzycie000: #!$%@?, wszystko to co napisałeś spokojnie mozna zrobić na moim PC. Nie włącza sie dłużej jak 6-8 sek, mozna go włączyć padem, grę moge mieć włączona po 20 sekundach i juz załadowana (no cóż, potęga SSD). Z muzyka i TV to samo (chociażby Kodi). Także Twój argument jest inwalida. Dodam, że koszt mojego PC, to 3500 rok temu, co wychodzi jak konsola + tv.
  • Odpowiedz