Wpis z mikrobloga

@Kierownikdzialuzycie000: Przeczytałem i zupełnie nic nie wnoszą do rozmowy, a pokazujesz tylko swoją niewiedzę, także nie wiem po #!$%@? sie jeszcze pultasz. Pogódź sie z tym, że na konsolach nie mozna zrobić miliarda rzeczy, ktore mozna zrobić na PC, a na PC mozna zrobić wszystko to co ma konsola, w takim samym czasie, z lepszymi osiągami i też leżąc na kanapie lol. I kolejna rzecz z Twoja teoria na temat
  • Odpowiedz
@Joey89: To zagraj sobie wygodnie na konsoli w moje ulubione tytuły. Serię "Total War", "Europa Universalis" , " Cities Skylines", etc... I jaki masz teraz Argument? P.s. Też mam projektor , fajna sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pokonfigurujesz pada też trochę czasu zejdzie


@Joey89: No nie wiem, wpiąłem Wireless Receivera i nic więcej nie musiałem robić, żeby X360 Controller mi działał na PC... Ale mniejsza. Ciekaw jestem jak odpowiesz mi na to: Ja jak chcę wygodnie pograć w batmany, AC czy inne "konsolowe" gierki, biorę pada do ręki i gram. Jak chcę pograć w strzelanki, to biorę klawę i myszkę, a Ty co? Dalej na padzie? Nawet
  • Odpowiedz
@Joey89:

wszystkie te czynności można zrobić przy PC.


pewnie że można ale 90% pcmasterrace siedzi przy biurku i ma monitor max 28'', ale zawsze hurr durr pc też można podpiąć pod tv i grać na padzie.

  • Odpowiedz
@grim: a mnie rozdupiają posty 'patrzcie mam konsole i taki wielki TV i co wy na to PCtowcy', których nie mogę zrozumieć bo nic nie powstrzymuje mnie przed zrobieniem tego samego i jeszcze będę miał lepszą grafikę na tym TV
  • Odpowiedz
@Joey89: pod kompa możesz podłączyć projektor 4K i będziesz miał 120 fps'ów na ULTRA podłączając wygodniejszy pad od Valva niż podłączyć projektor, króry będzie działał jak kupa w 600p, max 30 fpsów i mając w dłoni pseudokontroler.
  • Odpowiedz