Wpis z mikrobloga

@bear2112: jesteś niedouczonym ignorantem. W szczepionkach od lat już nie ma rtęci. Poza tym to nie byla taka rtec jaka jest w termometrze itp.
Jeżeli chodzi o HPV to niestety nie jest doskonała. Jest coś takiego jak efekt uboczny. Tego nie da sie uniknąć ale to i tak jest lepsze niż rak.
  • Odpowiedz
Nie zdzierżę... Szkoda mi dzieci tylko. Ostatnio dyskutowałam z antyszczepionkowcami. Wnioski:

- by być ekspertem w dziedzinie immunologii i mikrobiologii wystarczy urodzić dziecko
- nie masz dziecka = nie znasz tematu
- homeopatia najlepsza
- studenci to prostacy, bo powtarzają teorie głoszone przez nauczycieli akademickich, tym samym popełniając plagiat
  • Odpowiedz
@Likaonn: to musi być zarzutka...
a'props szczepień, uważam że jest to dobrze rozwiązane - te, które są obowiązkowe są obowiązkowe nie bez powodu, a te dodatkowe typu grypa można rzeczywiście pominąć - ja przeciw grypie się nie szczepię - wychodzę z założenia, że szczepionka niesie za sobą pewne ryzyko, a i grypa to nie tężec - jak już zachoruję, to poleżę tydzień, wezmę fervex i minie. A i tak mnie
  • Odpowiedz
w obrębie antyszczepionkowców są ludzie, którzy głoszą bardzo szkodliwe teorie.


@YouMadeMe: niestety taka jest prawda, czasem aż się zastanawiam czy za to ktoś im nie płaci bo są to niesamowicie kompromitujące brednie
  • Odpowiedz
Używanie skrótów klawiszowych nie czyni jeszcze nikogo ekspertem. µg to jedna milionowa grama. Na prawdę wierzysz, że żywność którą jesz na co dzień, woda, powietrze którym oddychasz pozbawione jest podobnych dawek szkodliwych związków? To już LSD działa w większej dawce.


Ponieważ nie chodzi o dawkę, nie liczę gram żelaza z którego składa się nóż, jeśli ten nóż może pociąć Tobie tętnice i zabić... http://szczepienie.blogspot.com/2015/11/adjuwanty-i-aluminium-glin-szkodliwosc.html

Laseczki tężca są powszechne w glebie, nawet nie chce myśleć co by było gdyby stłuczone kolano podczas gry w piłkę mogło być śmiertelnym zagrożeniem. Nie znam statystyk, ale domyślam się, że ostatnie przypadki były lata temu i domyślam się też czego to zasługa.


Dlatego
  • Odpowiedz
@Szczepienie: zacznijmy od tego że wypowiadasz się na swoim blogu nie mając wiedzę na tyle nikłą, a prawdopodobnie żadną, że nawet tabelki ze słownictwem ściśle powiązanym z tematyką nie potrafisz przetłumaczyć.

Co następuje.

W ostatnich 10 latach odsetek dzieci uczęszczających do przedszkoli wzrósł z 50 proc. do ponad 70 proc. By sytuacja mogła się zmienić na lepsze, odsetek zaszczepionych osób musiałby sięgać 90 proc., a to wynik trudny do
  • Odpowiedz
piszesz tak bo po prostu nie znasz tematu :) Co chcesz przetłumaczyć? Jakie choroby wracają i dlaczego? naprawdę takie śmiertelne?


@Szczepienie: A potem dajesz mi linka gdzie jest informacja o powrocie ospy...
  • Odpowiedz