Wpis z mikrobloga

@bear2112: ale kij mnie HPV, RTV i AGD, napisałem co sądzę o przeciwtężcowej. Jest wprowadzona i działa. W przeciwieństwie do HPV. Źle interpretujesz moje słowa. "Chce wprowadzić" a "wprowadzi" to różnica subtelna jak rewolucja październikowa. Na razie to są tylko spekulacje. Możliwe, że udoskonalą tę szczepionkę, na chwilę obecną nie jest obowiązkowa. Nie mogą jej sobie od tak wprowadzić bez testów. Powtarzasz w kółko jedno i to samo. W dodatku wciągasz
Moim zdaniem powinno być tak, że jeśli rodzic nie zezwala na szczepienie dziecka a ono zachoruje na chorobę, na którą mogło być zaszczepione - 100% kosztów leczenia i wizyt u lekarzy powinien taki rodzic (dodatkowo, nie z nfz) pokryć bez nawet jednego "ale".

Zatrważające w jakim debilnym społeczeństwie żyjemy.


@oranzmetylowy: pokrycie kosztów? za to powinno być więzienie za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu
ja nie jestem za czy przeciw ale nazywanie glupim kogos nie znajac dokladnie tematu jest moim zdaniem lekka ignorancja.


@bear2112: No nie zupełnie. Jeśli byłyby przesłanki do tego aby podejrzewać że dany preparat będzie miał skutki nie pożądane na pacjenta, to żaden lekarz go nie poda. Po drugie, szczepionki mają znaczenie nie tylko w przypadku jednostki ale przede wszystkim całej populacji. Bo to że dziecko umrze to będzie tragedia dla rodziców
@bear2112: jeśli chodzi o rtęć (czy raczej związek rtęci - pamiętaj, to nie.to samo!) to uprzejmie donosze, że związki rtęci są obecne w rybach morskich w większej ilości niż w szczepionkach.
Powiem Ci jeszcze jedna rzecz, której uczyli mnie na toksykologii - wszystko jest trucizna i nic nie jest trucizna. To, co trucizna jest zależy tylko i wyłącznie od dawki. Nie można siać paniki hurr durr rtęć dajo, nie biorąc pod
zreszta znalazlem kilka artykulow napisanych przez ludzi zwiazanych z medycyna krytykujace niektore praktyki zwiazane ze szczepieniami jednak narazie nie mam odpowiedniego zasobu informacji by ocenic ich prawdziwosc.


@bear2112: No, to dalej szukaj informacji w filmach na youtube z żółtymi napisami, na pewno wzbogacisz się o rzetelną wiedzę.