Wpis z mikrobloga

Facet szuka każdego sposobu, żeby chorej córce pomóc, co dostaje w zamian? Porady językowe od analfabetów, którzy nawet zdania wielka literą nie potrafią zacząć. I oburzenie o wykorzystanie niewłaściwych tagów.
Sam jestem "gramatycznym nazistą", ale trzeba znać, #!$%@?, umiar i mieć choć trochę powściągliwości.
Do tego w tym samym temacie Supercoolljuk2 zaczyna swe harce.

Trafili jednak na człowieka z klasą, który zamiast ich ofukać jak niedojrzałych huncwotów, podziękował jednemu z nich, resztę przemilczał. Piękny obrazek
Wykop to jest poważny portal, jego użytkownicy są poważni.

#grammarnazi #bekazpodludzi #shitwykopsays #rakcontent #rakinstant
Pobierz El_Duderino - Facet szuka każdego sposobu, żeby chorej córce pomóc, co dostaje w zami...
źródło: comment_Ymf4WJIXIjvhk1mcr7VY2WQUdPTZBLrr.jpg
  • 24
@arkadikuss: Śmieszniej byłoby, gdyby to żona go poprawiła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@darek-jg: Oceny komentarzy są takie, bo wykop ma dźwięk pozytywny.
Oto komentarz z wczoraj na temat kobiety, która miała drobny wypadek w markecie.
Patrz ile nienawiści, ile generalizacji, idiotyzmów i generalnie nieuzasadnionej złości wobec obcej kobiety, zresztą całej grupy obcych kobiet. I jaka ocena komentarza.
Normalne to jest?
Pobierz El_Duderino - @arkadikuss: Śmieszniej byłoby, gdyby to żona go poprawiła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)...
źródło: comment_cKgal7tQOnRPlUHVdtUbuy6zmC2sfD2o.jpg
@Kiedys_Mialem_Fejm: @mlg20:
Próbowałem kiedyś o tym wspominać z jednym reżimowcem wykopu, to stwierdził, że takie kreatury to tylko ułamek, ponieważ "wykop ma 400k użytkowników". To nic, że większość nieaktywna, a aktywna mniejszość wykopuje i tworzy w większości żenujące treści - 400k i nie mam racji.