Wpis z mikrobloga

@Razr: Mam taką samą i wiesz mi, wcale tych 4gb nie masz tylko 3,5 bo to jest jej cholerna bolączka, chodziły plotki, że ona była tak dobra, że zablokowali jej 500mb pamięci.
  • Odpowiedz
@Ratll:
@Razr:
no 128 trochę mało jak chcę się używać SSD do gier. Chociaż sam SSD pomaga tylko w szybkości ładowania poziomów, save'ów i takich rzeczy.
Dlatego ja najpierw kupiłem 128, a później drugie 128 i spiąłem w macierz, miło popatrzeć na 1 giba odczytu :P
  • Odpowiedz
gladius m35


@Razr: To jak już ją możesz obmacać to mi powiedz czy to czasami jakaś tandeta nie jest. Bo tak się czaję na tą obudowę, wentylatory, filtry, dwie komory, panel kontrolny na górze, ale firma trochę noname, a z przodu plastik. Wiem że jak już wydałeś pieniądze to pewnie będziesz zachwalał, ale i tak warto spytać.
  • Odpowiedz
@Razr: Masz to już poskładane? Mam podobny zestaw tylko brakuje mi jeszcze karty graficznej (znaczy się mam, ale starego trupka) i zastanawiam się jaką teraz dokupić. Daj znać jak CI to śmiga. Głównie o Wieśku 3 bym chętnie posłuchał.
  • Odpowiedz
@kalpaucjusz: mam lekko drozszego m45w praktycznie taka sama budowa
jezeli oczekujesz od obudowy zeby stala i spelniala swoje zadanie to tak obudowa ekstra duzo miejsca na okablowanie, jest piwnica, dobre fiktry (przyd gora dol -zasilacz) nie trzeszczy dobrze spasowana.
dla mnie jedyny mankament to regulator wiatraczkow bo mozesz miec na full (co jest lekko glosne jak masz 5 wentylatorow) lub na 40%~ kiedy ich w ogole nie slychac ale tez
  • Odpowiedz
@Razr: Zaraz po premierze nowych procków Intela złożyłem bardzo podobny zestaw :)
i7 6700k, Asus Z170 Pro Gaming, Gigabyte 970 G1 Gaming, 16GB Kingston 2666, Noctua NH-D15 i Fractal Design R5. 5k cebul psu w dupę, ale jak to śmiga...
Obyś trafił lepszy procek niż ja, bo mój z CoreV rzędu 1.312V za bardzo nie chce się stabilnie na 4,7Ghz skręcić...
  • Odpowiedz
@kalpaucjusz: mam gladiusa x60 i szczerze moge polecic. z tego co sie orientuje to to jest jakis chinczyk, na ktorego pozniej polacy przyklejaja swoje logo, ale jakosc jest jak najbardziej ok. No i w koncu mam prawie wystarczajaco miejsca w budzie. ;) imo jest bardzo dobrze jesli chodzi o stosunek jakosc/cena.
  • Odpowiedz
@Razr: taki protip, jeżeli chcesz wykorzystać kod na world of warships z płyty głównej to zapisz sobie numer PPID z płyty głównej http://www.asus.com/support/Article/750/

sam tego nie zrobiłem przed złożeniem, a teraz mi się już nie chce rozkręcać obudowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw. genialny jest ten procek, idzie na 4.4ghz bez zmiany napięcia, ta sama płyta, temperatura max 55 stopni w stresie, chłodzenie fortis 3 HE1425
  • Odpowiedz