Wpis z mikrobloga

@Razr: Ale cię k---a nienawidzę. Ale dałem plusa mimo to. Ostatnio patrzyłem czy może by wymienić coś u mnie, procek, płyta i grafika na dobrym poziomie to koszt 3k... no k---a
  • Odpowiedz
@sspiderr: macierz dyskowa? W dużym uproszczeniu, jeżeli Twój chipset obsługuje RAID możesz spiąć dyski w macierz. Dyski w macierzy nie funkcjonują osobno tylko tworzą jedną wspólną przestrzeń dyskową. Dzięki temu masz szybszy odczyt ponieważ łopatologicznie mówiąc połowa każdej danej jest na jednym dysku a druga połowa na drugim dzięki czemu szybciej odczytujesz te dane. Oczywiście nie musi być tych dysków 2, może ich być równie dobrze 500 wtedy będzie jeszcze
  • Odpowiedz
@M4ks: Niezbyt rozumiem co chcesz mi przekazać?

FPSami najłatwiej udowodnić konsolowcom, że ich sprzęt jest gorszy. #pcmasterrace oryginalnie powstał właśnie w celu edukowania konsolowców.

Żeby być #pcmasterrace wcale nie trzeba mieć i7, gtx980 ti, 128GB ramu, pierdyliarda terabajtów w dysku SSD, etc. Co więcej, wiele osób z #pcmasterrace ma konsole i na nich gra, ale ciągle jest #pcmasterrace. Jak to możliwe?
  • Odpowiedz
@gumilii: mniej więcej to, ze pcmasterrace na wypoki to banda hipokrytów - teraz każdy pecet jest doby i tak dalej, a do 4k, 60 fps i ultra którym sie uwielbiacie chwalić jakoś mało kto startuje.
Jak to szło? Dzięki konsolowy za testowanie GTA v, teraz programy w 4k? :D a po dwóch latach co? 970 :D
I to polaczkowate "ważne ze mam wiencej niż konsola".
I te wasze długoterminowe rozliczenia,
  • Odpowiedz