Wpis z mikrobloga

teraz każdy pecet jest doby i tak dalej, a do 4k, 60 fps i ultra którym sie uwielbiacie chwalić jakoś mało kto startuje.


@M4ks: Mało kto startuje ze względów ekonomicznych (w Polsce jednak elektronika jest droga (w stosunku do średniej pensji). Nie zmienia to faktu, że na konsoli nawet nie masz możliwości grania w 4k; w obecnej generacji FullHD to nowość, a i tak nie każda gra daje rade uzyskać takie
@gumilii: haha. Mało kto startuje. Zanim nie wyszło GTA v czy wiedźmin3 to było bredzenie o 4k i ultra, a teraz o ekonomii :D
Hipokryzja to sie nazywa.

Rozmowa w stylu - nie rozumiem jak można kupić pisi bo telefon nie dość, ze jest tańszy, dłużej trzyma bateria to pozwala dzwonić.
Aaa, porównywaliśmy moc obliczeniowa? Co tam, pora zmienić płaszczyznę porównania zeby wyszło na moje :D
@M4ks: O czym ty gościu gadasz?

Ogólnie, #pcmasterrace ma możliwość grania w wyżej wymienione gry w 4k w ultra.
Np. w USA, #pcmasterrace gra w ten sposób.
W Polsce, #pcmasterrace tego nie robi, bo stosunkowo sprzęt jest droższy.

Nie wiem też, czemu nie porównujesz punktów wspólnych PC i telefonu (moc obliczeniowa), tylko jakieś rzeczy niestandardowe. Z PC można dzwonić. Można też dać mu baterie (ale po co).

Widze też, że jesteś
@gumilii: na przykład w jakie gry zagram na ultra, 4k i 60 fps na 970? :)

Z PC można dzwonić.. :D jak wiadomo każdy PC ma w standardzie złącze telefoniczne :D
No to porównujemy moc obliczeniowa - czyli konkretnie co?FLoPSy?
Jakie to pytani zadałeś?
Ja zapytałem, co sie stało z mantra 4k, ultra i 60 fps - brak odpowiedzi.
Gdzie Ci konsole obiecywały kiedykolwiek 1080p i 60 klatek?
na przykład w jakie gry zagram na ultra, 4k i 60 fps na 970? :)


@M4ks: Na chwile obecną kojarzę Cities: Skylines. Nie rozumiem, czemu chcesz osiagnąć 4k@60fps na 970?

Z PC można dzwonić.. :D jak wiadomo każdy PC ma w standardzie złącze telefoniczne :D


@M4ks: VoIP (np. skype) + mikrofon i głośnik. Największym problemem z tego może być mikrofon i jakość całego połączenia.

No to porównujemy moc obliczeniowa -
ale ten wbudowany keylogger to trochę przesada


@Ratll: Akurat taka ironia, że przez mocne nagłośnienie sprawy powstał soft, i to nie jeden, który jednym kliknięciem blokuje cały ten syf.

Także tym bym się nie martwił, android, google, fb i cała reszta szpieguje tez na potęgę, ludzie samo wrzucają masę syfu do neta ze swojego prywatnego życia, a potem mają żal, że win10 szpieguje, także ten...

Najbardziej boli zmieniony system aktualizacji, który