Wpis z mikrobloga

@kalpaucjusz: mam lekko drozszego m45w praktycznie taka sama budowa
jezeli oczekujesz od obudowy zeby stala i spelniala swoje zadanie to tak obudowa ekstra duzo miejsca na okablowanie, jest piwnica, dobre fiktry (przyd gora dol -zasilacz) nie trzeszczy dobrze spasowana.
dla mnie jedyny mankament to regulator wiatraczkow bo mozesz miec na full (co jest lekko glosne jak masz 5 wentylatorow) lub na 40%~ kiedy ich w ogole nie slychac ale tez maja
@Razr: Zaraz po premierze nowych procków Intela złożyłem bardzo podobny zestaw :)
i7 6700k, Asus Z170 Pro Gaming, Gigabyte 970 G1 Gaming, 16GB Kingston 2666, Noctua NH-D15 i Fractal Design R5. 5k cebul psu w dupę, ale jak to śmiga...
Obyś trafił lepszy procek niż ja, bo mój z CoreV rzędu 1.312V za bardzo nie chce się stabilnie na 4,7Ghz skręcić...
@Razr: taki protip, jeżeli chcesz wykorzystać kod na world of warships z płyty głównej to zapisz sobie numer PPID z płyty głównej http://www.asus.com/support/Article/750/

sam tego nie zrobiłem przed złożeniem, a teraz mi się już nie chce rozkręcać obudowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw. genialny jest ten procek, idzie na 4.4ghz bez zmiany napięcia, ta sama płyta, temperatura max 55 stopni w stresie, chłodzenie fortis 3 HE1425
@japco: 1.314 mam bazowe, więc zapasu za dużego nie mam żeby zwiększać. Próbowałem nawet 1.4 ustawić dla 4.7 ale zaczyna się grzać to raz, a dwa że co parę godzin bluescreen... Średni egzemplarz po prostu mi się trafił. Są takie z bazowym V 1.2...
@Razr: Pochwal się potem ile OC wycisnąłeś (takty/napięcia). Podobno na tym mobo bez aktualizacji UEFI jest problem z XMP.

Powoli się szykuję na przesiadkę z i5-3470 na i5-6600K lub nawet i7-6700K, właśnie na tym mobo od Asusa, więc badam teren.
@Miszelek: z aktualizacją akurat nie ma problemu, bo jest od tego aplikacja asusa i można to zrobić z poziomu windowsa

z xmp nie mam problemu, normalnie ram lata na 3000mhz

przesiadłem się z i5-2400 i różnica jest kolosalna
@ElCidX: jak to to sie nagralem? No to sa przyklady xD nie mam czasu siedziec codziennie 24h #!$%@? w gierki bo nie jestem takim zjebem xD dorosli ludzie maja rowniez inen rzeczy do roboty a gry to tylko dodatek