Wpis z mikrobloga

Dzisiaj był 45. dzień z rzędu na rowerze. 2000km zrobione w tym roku póki co. Pewnie część osób nie zaliczy mi tego dystansu bo sporo na trenażerze - Wahoo Kickr+Zwift, czasem Bkool. Niestety Szanghaj nie rozpieszcza jeżeli chodzi o jakość powietrza, a mój cel w 2016 to jak najwięcej aktywnych dni niezależnie od przebiegu. Kungfu Panda approved.

PS. Kto z wykopków ma Zwift? Można by kiedyś zrobić jakiś mirkozwiftozlot i strzelić parę kółek po wyspie albo w Richmond. Widzę coraz więcej Polaków jeżdzących, może to ktoś z Was?

Mój profil jakby ktoś chciał sprawdzić gdzie tu się lata w Szanghaju (jak już wyjdę na dwór):
https://www.strava.com/athletes/5915690

#rower #kolarstwo #rowerowyshanghai #shutuplegs #rowery #strava #zwift #chwalesie
t.....e - Dzisiaj był 45. dzień z rzędu na rowerze. 2000km zrobione w tym roku póki c...

źródło: comment_VGMCQdMuIdQGHVPPVXzF7brxPb8eYJ9E.jpg

Pobierz
  • 5
@cree: O! latasz w jakichś konkretnych dniach/godzinach czy losowo? Ja głównie latam jak przyjdę z roboty (czyli w PL to będzie od 13.00-14.00 w górę). Czasem chwilę wcześniej, czasem chwilę później ;) Jeżeli używasz aplikacji zwiftowej na telefon to ona Ci powie jak ktoś kogo śledzisz i masz w ulubionych zaczyna jeździć.