Wpis z mikrobloga

Nowoczesnej do ideału dosyć daleko, ale jednak jest to partia, która najpewniej stąpa po ziemi ze swoimi postulatami wyborczymi. Jako jedyni W CAŁOŚCI głosowali przeciw lewackiemu rozdawnictwu 500+. Nawet posłowie Kukiza, mimo fenomenalnego wystąpienia z mównicy ich posła, podzielili się i 14 z nich zagłosowało za lewakowaniem.

Dziwi mnie postawa kuców w kwestii Nowoczesnej - najbardziej liberalna partia w Sejmie, która sprzeciwia się rozdawnictwu, a jest tak bardzo hejtowana. Quo vadis, Wypok?
#neuropa #polityka #bekazkuca
  • 90
@K_Feras_P: neuropa nigdy nie była socjalistyczna. Wbrew pozorom więcej tu zwolenników wolnego rynku niż wśród kuców. Kwestia jednakże tego, że pod tagiem neuropa ludzie wiedzą że nawet wolny rynek sam z siebie nie zadziała jeśli nie będzie w nim domieszki pomocy państwa w kwestiach podstawowych. Czyli kuce to idealna i którzy nie zwracając uwagi na rzeczywistość nigdy do sejmu nie wejdą, a neuropa ma swojego reprezentanta w postaci Petru który mogły
@lampanaftowa: neuropa była socjalistyczna. Do tego kuce na wykopie często krytykują Korwina, a głosują na niego cytując któregoś z kuców " przy całym #!$%@? partii Korwin będę na nich głosował bo nie ma innego wolnorynkowego wyboru". Jedyne co można zarzucić kucom to wrogości wobec Petru. Kuce to też idealiści, a nie osoby pragmatyczne i to jest przyczyną tej wrogości. W mojej subiektywnej ocenie kuce chcą rewolucji, chcą zapoczątkować całkowicie innych ustrój
@ghostface: stworzyłeś chochoła w postaci kuców zmieniających poglądy ze względu na światopogląd, a teraz zarzucasz mi tworzenie chochoła.

Masz racje. Stworzyłem chochoła, lecz jest on wystarczającym odzwierciedleniem zmian, które spotkały tą grupę po wyborach.
Nowoczesnej do ideału dosyć daleko, ale jednak jest to partia, która najpewniej stąpa po ziemi ze swoimi postulatami wyborczymi. Jako jedyni W CAŁOŚCI głosowali przeciw lewackiemu rozdawnictwu 500+. Nawet posłowie Kukiza, mimo fenomenalnego wystąpienia z mównicy ich posła, podzielili się i 14 z nich zagłosowało za lewakowaniem.

Dziwi mnie postawa kuców w kwestii Nowoczesnej - najbardziej liberalna partia w Sejmie, która sprzeciwia się rozdawnictwu, a jest tak bardzo hejtowana. Quo vadis, Wypok?
Pobierz p.....r - > Nowoczesnej do ideału dosyć daleko, ale jednak jest to partia, która najp...
źródło: comment_V2hRHKHQw8c34aVDqAnzmlezpi4OxCXJ.jpg