Wpis z mikrobloga

@Djabloo2: tak bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet nie zdawałam sobie sprawy, ile karynizmu czai się w - na pozór - inteligentnych różowych, dopóki na fb nie zaczęła się ta moda na pokazywanie pazurów.
  • Odpowiedz
@Djabloo2: od jakiegoś czasu ciągle widzę na facebooku zdjęcia jakichś paluchów. Najgorzej, że te palce są czymś natłuszczone i wygląda to obrzydliwie jak dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Najgorzej, że te palce są czymś natłuszczone i wygląda to obrzydliwie jak dla mnie


@Estilio: Na dłoniach nastolatek nie wygląda to tak strasznie, palce są szczupłe, drobne, a skóra nie jest jeszcze aż tak pomarszczona. Ale u starszych kobiet z palcami jak serdelki, to nabłyszczanie mnie odrzuca. Do tego często jeszcze dziwny i nienaturalny kształt paznokcia, przypominający bardziej szpony... No nie lubię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@a__s: u starszych kobiet to już jest w ogóle straszne ale nawet u młodych to wygląda tragicznie. Po co się je w ogóle natłuszcza? Tylko po to żeby "lepiej wyglądały"? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Estilio: Zdjęcia wrzucane na fb zwykle są robione tuż po robieniu paznokci, często jednym z końcowych elementów zabiegu jest nałożenie oliwki, dla nawilżenia i odżywienia ;)
  • Odpowiedz
o jezu, ktoś sobie wrzuca zdjęcie paznokci, i co z tego? nigdy bym nie pomyślał, że można hejtować to, że jakaś dziewczyna wrzuca zdjęcie swoich paznokci xD Często to np. reklama dla jakiejś kosmetyczki... Ale niektórzy muszą się nudzić
  • Odpowiedz
@Djabloo2: Też nie rozumiem tej głupoty, facetów przynajmniej mnie, nie interesują jak różowy ma pomalowane paznokcie wystarczy że są zwyczajne, szczupłe, nie poobgryzane. Dziewczyny jeżeli chcecie czymś zainteresować niebieskich wrzucajcie zdjęcia swoich cycuszek na FB gwarantuje że odzew będzie natychmiastowy, oczywiście dopóki Cukierbierg nie zareaguje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz