Wpis z mikrobloga

kiedyś jak miałam 7 lat chciałam jechać do makdonalda więc babcie powiedziała 'zarez zrobimy hamburgery' a tak naprawdę to była kanapka ze schabowym z obiadu i ogórkiem kiszonym. nic wtedy nie powiedziałam
  • 119
  • Odpowiedz
@pianinka: Głos rozsądku w tym temacie. Nic dodać, nic ująć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie do tych fartuszków można się doczepić. W prywatnej knajpie często kucharz/pomoc w jednym fartuchu gotuje/zmywa/pali/szcza/sra/smaży/przygotowuje potrawy. Pracuję jako szef w jednej z angielskich knajp i mam to wszystko na talerzu. Np. takie przygotowywanie mięsa na hamburgery zależy tylko od ciebie, możesz iść zapalić, wrócić i wsadzić śmierdzące łapska z kupę mięcha z
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Właśnei McDonald wymaga najwyższych standardów od dostawców (co nie przekłada się na smak, po prostu w założeniu ma tak smakować. Tu już wchodzą w gre subiektywne odczucia). Gadałem ludzi z tej fabryki robiącej gotowe pieczywo i powiedzieli wprost: Biedronka/Lidl i McDonald maja najwyższą jakość pieczywa, bo nie dowalamy tam syfu. To po prostu głęboko mrożone produkty które się potem rozmraża i tyle. Za to największym gównem jest gotowe pakowane pieczywo
  • Odpowiedz
@macq2309: Ale w domu do mielonego masz buraki i ziemniaki a do burgera z maca tylko frytki, więc zawsze jedzenie domowe jest zdrowsze. W macu smażone i kaloryczne jest wszystko, w domu zazwyczaj tylko mięcho, chyba że komuś  mamusia do obiadku codziennie zamiast pure z maślanką podawała frytki z colą :)
  • Odpowiedz
@i_net: tak, wiem. Sam pisałem, że warzyw jest tam mało i wszystko jest kaloryczne. Tylko nie jest to problem dopóki nie je się tam codziennie 3 posiłków i przyjmuje się witaminy w postaci dobrego jedzenia w innych posiłkach.
Często ludzie widzą w maku zło a sami kupują najtańsze wędliny w marketach i gotowe mrożonki które są jeszcze gorsze niż fast foody.
Aha, no i tryb życia jest też bardzo ważny.
  • Odpowiedz
W macu smażone i kaloryczne jest wszystko


@i_net: Opowiedz mi o kalorycznych i smażonych sałatkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) inb4 do Maca nie chodzi się na sałatki - może i nie, ale mają je w ofercie.
  • Odpowiedz
@i_net: Sosy nie są obowiązkowe, można zrezygnować.

Generalnie na upartego można w Macu zjeść w miarę zdrowy posiłek, tylko należy sobie zadać pytanie - po co? Czy na pewno poszedłem tam, żeby jeść zdrowy posiłek?
  • Odpowiedz
Mnie zawsze po prostu #!$%@? jak obcokrajowcy na Rynku w Krakowie się pytają gdzie makdonald jest. :D Albo wychodzę z Moaburgera i pod drzwiami to samo pytanie. Jakbym pojechał do innego kraju, to bym chciał spróbować lokalnych potraw, ewentualnie innej kuchni, a ci na wczasach w tanim dla nich kraju i tak idą do maca, parodia...
  • Odpowiedz
Poza tym mowisz tu o słabych włosach i paznokciach itd. Jasne ze byłyby z tym problemy gdyby jesc tylko w mcdonalds. I co? Chyba wiadomo ze witaminy i inne składniki przyjmuje się jeszcze z innych posiłków w ciagu dnia. Ja czesto jadam w maku, a w domu jem sporo różnorodnych produktów, warzyw owoców itd. Ciesze się świetnym zdrowiem.


@ponton: Z tym że ta kanapka po lewej kosztuje 5zł a ta po
  • Odpowiedz