Wpis z mikrobloga

kiedyś jak miałam 7 lat chciałam jechać do makdonalda więc babcie powiedziała 'zarez zrobimy hamburgery' a tak naprawdę to była kanapka ze schabowym z obiadu i ogórkiem kiszonym. nic wtedy nie powiedziałam
  • 119
  • Odpowiedz
@SandManderek: teraz to ja nawet nie odwiedzam mcdonalds bo nie mam zamiaru wspierać pfu restauracji która żeruje na zdrowiu swoich klientów i portfelach rodziców wykorzystując tanie chwyty marketingowe. nie nie nie

  • Odpowiedz
@ancynamonek: Ja nie rozumiem ludzi którzy jedzą w McDonaldzie.
4zl za jakąś malą kanapke to przesada.
Sam nie jadam tam juz od prawie roku. Spowodowane tez jest to tym ze kumpel tam pracowal przez wakacje i takie rzeczy mi opowiadał ze szkoda gadać.
Niby mają te normy przechowywania jedzenia ale wiadomo jak to jest z normami.
  • Odpowiedz
nie mam zamiaru wspierać pfu restauracji która żeruje na zdrowiu swoich klientów


@ancynamonek: Co xD wszystkie alergeny i zawartość kaloryczna są wypisane. Jak ktoś nie umie czytać - no trudno, takie czasy, że trzeba umieć czytać.

i portfelach rodziców wykorzystując tanie chwyty marketingowe


Tutaj trochę racja.
  • Odpowiedz
@kopek: 4zl za kanapke to przesada ? Chyba nigdy nie byłeś w subwayu albo jakiejś sredniej burgerowni, które teraz pojawiają się jak grzyby po deszczu (po zobaczeniu tych cen spadlem prawie z krzesla, ale w sumie jak sie zastanowić to mozna sobie raz na miesiąc pozwolić jak ktos lubi takie żarcie ).
  • Odpowiedz
@ancynamonek: kiedyś jak wracałem od dziadków z hehe Radomia i dzień wcześniej jak byliśmy kupić bilety to przechodzilismy koło macdonaalda i bardzo chciałem wejść, ale babcia powiedziała że tam tylko niezdrowe rzeczy są i sama zrobi lepsze hamburgery na podróż. No i zrobiła, bułkę z wczorajszym zimnym kotletem
  • Odpowiedz
teraz to ja nawet nie odwiedzam mcdonalds bo nie mam zamiaru wspierać pfu restauracji która żeruje na zdrowiu swoich klientów i portfelach rodziców wykorzystując tanie chwyty marketingowe. nie nie nie


@ancynamonek: a ty co? wczoraj się urodziłaś?
  • Odpowiedz