Wpis z mikrobloga

Pytanie delikatnej natury do Was Mirki różowe (niebieskie też mogą odpowiedzieć). Powiedziałybyście swojemu bratu, że jego dziewczyna, z którą jest prawie 3 lata (brat lvl28 karynka 25lvl) przed laty dawała dupy często i ogólnie źle się prowadziła? Dostałam potwierdzone info od kilku kumpli, jeden nawet z nią "chodził" 2 tygodnie i przez cały czas był sex. Teraz trochę śmiechają z brata ale mało go znają więc nic mu nie powiedzą. Brat wie o jednym incydencie. Karynkę bardzo kocha, ona jego chyba też, nie mieszkają jeszcze razem ale planują ślub, dzieci itd. ogólnie para zgrana i ja też z nią mam dobry kontakt - nie wiem czy to się zmieni po tym co się dowiedziałam. Powiedzieć bratu czy olać sprawę?
#pytanie #zwiazki #rozowepaski
  • 106
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: a jakie to ma znaczenie? Podbij tylko do niej i zapytaj się czy badała się pod kontem wenerycznych itp. To ma sens a nie to że ktoś lubi się pobzykać lol. Żyjemy w równo uprawnieniu, co mamy dalej klaskać tylko jak facet rucha jakąś laskę przez 2 tygodnie XD? Eh....
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: trudny temat. Z 1 strony może to już zamierzchła przeszłość i dziewczyna się zmieniła, a z 2 strony to Twój brat i wg mnie ma prawo o tym wiedzieć. Ja bym chyba delikatnie coś "napomknęła", że słyszałam od kogoś tam, że Karyna miała burzliwą przeszłość i zapytałabym brata czy o tym wie.
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: Ja bym wolał wiedzieć. Pewnie nie wpłynęłoby to na moją decyzję, ale byłbym Ci wdzięczny za Twoja troskę i ostrzeżenie mnie.
A może po czasie okazałoby się, że uratowało mnie przed jakimś błędem.

Możesz powiedzieć jeśli masz spoko brata. Bo jeśli jest średnio rozgarnięty to tylko się wkurzy na Ciebie.
  • Odpowiedz