Wpis z mikrobloga

Pytanie delikatnej natury do Was Mirki różowe (niebieskie też mogą odpowiedzieć). Powiedziałybyście swojemu bratu, że jego dziewczyna, z którą jest prawie 3 lata (brat lvl28 karynka 25lvl) przed laty dawała dupy często i ogólnie źle się prowadziła? Dostałam potwierdzone info od kilku kumpli, jeden nawet z nią "chodził" 2 tygodnie i przez cały czas był sex. Teraz trochę śmiechają z brata ale mało go znają więc nic mu nie powiedzą. Brat wie o jednym incydencie. Karynkę bardzo kocha, ona jego chyba też, nie mieszkają jeszcze razem ale planują ślub, dzieci itd. ogólnie para zgrana i ja też z nią mam dobry kontakt - nie wiem czy to się zmieni po tym co się dowiedziałam. Powiedzieć bratu czy olać sprawę?
#pytanie #zwiazki #rozowepaski
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli to nie zarzutka, to trzeba przyznać, że iście piękny przykład jak laska przeorana przez "samców alfa" znajduje sobie frajera mającego za zadanie wprowadzić stabilizację w jej życie, głównie stabilizację finansową. Niemniej jednak, prawdziwe jaja to się zaczną jak dojdzie do ślubu i pojawi się gówniak ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: Wy jako pokolenie to naprawdę macie jakoś słabo z kręgosłupem życiowym.

Po pierwsze dziewczynie należy się prywatność.

Po drugie gość co z nią przez dwa tygodnie na okrągło i w każdej pozycji jest sam w sobie słabym partnerem dla dowolnej kobiety skoro o każdej lubi opowiadać. Owszem jest sporo racji w tym że łatwość kobiet stała się piekłem mężczyzn ale to powiedzenie ma blisko sto lat. A taki pacjent tylko dorzuca węgla pod kocioł w którym sam też siedzi. No,
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: Siedź cicho. Jeśli od momentu kiedy jest z bratem zachowuje się w porządku, to lepiej nic nie mówić. Każdy miał jakieś lata młodzieńczego szaleństwa i robił głupoty, a wyciąganie czegoś takiego po latach może więcej zaszkodzić niż naprawić. Co miałabyś konkretnie na celu mówiąc o tym bratu? Bo jeśli jest bardzo zakochany, to odbierze to wyłącznie jako próbę zachwiania jego zaufania do dziewczyny.
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: po #!$%@? się #!$%@? idiotko i jeszcze pytasz na portalu gdzie 98% facetów nie trzymało laski nawet za rękę? Jeśli nie masz żadnych dowodów na to, że teraz leci na dwa czy więcej frontów to się nie wtrącaj. Sama pewnie święta nie byłaś.
  • Odpowiedz
  • 1
@flop_like_a_fish: Skoro teraz jest wobec Twojego brata w porządku to po co wywlekac jakieś brudy z przeszłości? Większość ma jakieś przygody z młodości, których się wstydzi, ale to nie powód, żeby nie wyjść na prostą.
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: sugerowałbym trochę ostrożności przed podejmowaniem decyzji na całe życie. Możemy sobie ufać, ale czasem po cichu oczywiście zeby się nie dowiedziała, zweryfikować czy faktycznie jest w porządku. Często ciężko jest pozbyć się nawyków z dawnego życia ;)
  • Odpowiedz