Wpis z mikrobloga

Pytanie delikatnej natury do Was Mirki różowe (niebieskie też mogą odpowiedzieć). Powiedziałybyście swojemu bratu, że jego dziewczyna, z którą jest prawie 3 lata (brat lvl28 karynka 25lvl) przed laty dawała dupy często i ogólnie źle się prowadziła? Dostałam potwierdzone info od kilku kumpli, jeden nawet z nią "chodził" 2 tygodnie i przez cały czas był sex. Teraz trochę śmiechają z brata ale mało go znają więc nic mu nie powiedzą. Brat wie o jednym incydencie. Karynkę bardzo kocha, ona jego chyba też, nie mieszkają jeszcze razem ale planują ślub, dzieci itd. ogólnie para zgrana i ja też z nią mam dobry kontakt - nie wiem czy to się zmieni po tym co się dowiedziałam. Powiedzieć bratu czy olać sprawę?
#pytanie #zwiazki #rozowepaski
  • 106
Karynkę bardzo kocha, ona jego chyba też, nie mieszkają jeszcze razem ale planują ślub, dzieci itd. ogólnie para zgrana i ja też z nią mam dobry kontakt - nie wiem czy to się zmieni po tym co się dowiedziałam.


@flop_like_a_fish: poza tym to, każdy popełnia jakieś błędy w młodości, ale może się zmienić z wiekiem. Tylko popsujesz sobie relacje z bratem. To nie Twoja sprawa ani brata co ona robiła w
@flop_like_a_fish: miała bolca na boku jak spotykała się z twoim bratem? Nie? Może przemyslała sobie życie i postanowiła się ustatkować? Może brat wie o jej prowadzeniu się wcześniej?

Generalnie nigdy nie #!$%@? się między wódkę a zakąskę bo oni się pokłócą i pogodzą a tą "najgorszą" będziesz ty, zakochani ludzie mają klapki na oczach i muszą się sami sparzyć żeby się zorientować że coś jest nie tak...
@kozaqwawa: > Generalnie nigdy nie #!$%@? się między wódkę a zakąskę bo oni się pokłócą i pogodzą a tą "najgorszą" będziesz ty, zakochani ludzie mają klapki na oczach i muszą się sami sparzyć żeby się zorientować że coś jest nie tak...

Twój komentarz jest najbliższy mojemu tokowi myślenia, jednak chciałam poznać opinie innych, bo w realu raczej o tym z nikim nie pogadam. Jednak w plusowaniu "Powiedzieć" ma przewagę xD