Wpis z mikrobloga

Pytanie delikatnej natury do Was Mirki różowe (niebieskie też mogą odpowiedzieć). Powiedziałybyście swojemu bratu, że jego dziewczyna, z którą jest prawie 3 lata (brat lvl28 karynka 25lvl) przed laty dawała dupy często i ogólnie źle się prowadziła? Dostałam potwierdzone info od kilku kumpli, jeden nawet z nią "chodził" 2 tygodnie i przez cały czas był sex. Teraz trochę śmiechają z brata ale mało go znają więc nic mu nie powiedzą. Brat wie o jednym incydencie. Karynkę bardzo kocha, ona jego chyba też, nie mieszkają jeszcze razem ale planują ślub, dzieci itd. ogólnie para zgrana i ja też z nią mam dobry kontakt - nie wiem czy to się zmieni po tym co się dowiedziałam. Powiedzieć bratu czy olać sprawę?
#pytanie #zwiazki #rozowepaski
  • 106
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: Och nie! Dziewczyna sobie używała, no straszne rzeczy. Idź! Mów! Przecież to jest jak zdrada, nie no, to że lubiła seks (albo co gorsza - wciąż lubi!), to znaczy, że jest nienormalna, krzywdzi Twojego brata i pewnie wali go w rogi.

Powiem prosto - póki bratu krzywda się nie dzieje - to się nie #!$%@?.

Co złego, że jak była młodsza to sobie używała? Chłop ma szczęście, bo przynajmniej nie ma dziewicy/kłody w wyrze, bo to zaraza jest. Doświadczenie nie ginie
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: Właściwie to jeśli się kochają to i tak gówno zrobisz, bo on stanie okoniem i Ci nie uwierzy a w niej będziesz mieć wroga jeśli dziewczę nie chce za bardzo z tym wychodzić. Może przyciśnij żeby zamieszkali razem żeby chłopak się upewnił czy to ta właściwa. Bo miłość jest ślepa i raczej nikt z zewnątrz nie da rady ich takim czymś skłócić.
Jeśli się puszczała robiąc chłopaków w rogi
  • Odpowiedz
  • 0
@flop_like_a_fish: Co Cie to obchodzi co ktoś robił przed laty? Jest w porzadku, nie odstawia cyrkow, i on i Ty macie dobry kontakt to PO CO wywlekac i roztrzasac co robila, z kim i jak często?
  • Odpowiedz