Wpis z mikrobloga

lewackie kraje - bezpieczeńśtwo, zaufanie, wzajemna troska


@grzegorz-zielinski: Szczególnie Korea Północna.... w Szwecji są miejsca, gdzie policja boi się zapuszczać, we Francji masz Calaise, francuską wersję operacji Overlord....

Co robi kalifat Niemiecki tak wysoko? Rosja i Korea Północna powinny być w czołówce


@wyindywidualizowanyentuzjasta: We Francji i w Niemczech miejscowi są w innych dzielnicach jak imigranci. Więc nie muszą się tak tego obawiać.
@Kapitalis: No tam teraz jest szczególnie bezpiecznie,
@ediz4: liczby mówią same za siebie. Wystarczy dołożyć do tego dane przestępczości i albo w Polsce popracować nad poprawą w tym względzie w przypadku korelacji, a w przypadku braku - zastanowić się, że może strach przed wyjściem z domu bierze się z irracjonalnej polityki oblężonej twierdzy i zastraszania ludzi nieistniejącymi problemami.
@Kaczypawlak - j.w. zwykły czerrypiking i wzięcie haniebnej jednostkowej postawy rozciągając to na ogół.

Korei Północnej nie ma w zestawieniu
Korei Północnej nie ma w zestawieniu więc proszę o #!$%@? logiki urojonymi przykładami ad absurdum.


@grzegorz-zielinski: Tam się ludzie boją cudzoziemców, bo do obozu mogą trafić. To, że chrzanisz jak idiota i nie masz żadnej wiedzy, nie oznacza, że jesteś jaką specjalną osobą na wypoku. Tylko zwykłym trollem, przez Ciebie prawie biurko rozwaliłem czołem...

W Polsce jest duży strach albo z powodu faktycznych zagrożeń jak przestępczość i z tym trzeba walczyć,
dlaczego we Francji, Szwecji, Niemczech w tych strasznych barbarzyńskich krajach ludzie nie boją się swojego otoczenia


@grzegorz-zielinski: Już to opisałem, mieszkają w innych dzielnicach. A tam gdzie mieszkają z nimi to jest jak w Calais.

a w Polsce czy na Węgrzech już z tym gorzej?


@grzegorz-zielinski: Pokomunistyczne kraje, a więc dawne lewicowe i ludzie dosłownie "sowieccy". Masz swoją lewicę.
@grzegorz-zielinski: No faktycznie - mówią same za siebie
http://www.oecdbetterlifeindex.org/topics/safety/

w Polsce też są miejsca gdzie policja nie przyjeżdża i co z tego? Bynajmniej nie w wyniku problemów z islamem czy nielegalną imigracją....

Wskaż takie miejsca gdzie można kogoś pobić, okraść, zabić i Policja nie przyjedzie.

zastanowić się, że może strach przed wyjściem z domu bierze się z irracjonalnej polityki oblężonej twierdzy i zastraszania ludzi nieistniejącymi problemami...

Hmm. Jeśli jest taka polityka
@Kaczypawlak: reaguję xD i rezygnacją z dalszej wymiany opinii w przypadku uników, nadmiernej generalizacji tłumaczącej brak pokrycia się tezy z rzeczywistością i bekową zmianę na "wszystko to lewactwo" gdy się próbuje przedstawić co takiego prawacy zrobili dla poprawy poczucia bezpieczeństwa dla typowego Węgra czy Polaka. Tak, za mało straszenia islamem i wszędzie lewactwo. Miłego.

Nie mówiąc już o argumentum ad 13 dzielnica.

@ediz4: spokojnie do sebolskich dzielnic policja porusza się z ociąganiem i wyraźną niechęcią szczególnie gdy chodzi o jakieś bójki czy inne tego typu sprawy. Ale ja wiem o tym że to jest margines i nie generalizuję tego na cały kraj jest pełen seb w odróżnieniu od przypadków jak kolonia używanych do argumentacji dlaczego 80% Niemców czuje się bezpiecznie, a tylko 63% Polaków.
ezygnacją z dalszej wymiany opinii w przypadku uników, nadmiernej generalizacji tłumaczącej brak pokrycia się tezy z rzeczywistością i bekową zmianę na "wszystko to lewactwo"


@grzegorz-zielinski: Ty tym zacząłeś, u nas nie ma takich "lepszych dzielnic", w Polsce ludzie mogą zabić za karpia w Lidlu. Na zachodzie tego nie ma, ponieważ inna mentalność. A u nas jest taka właśnie pokomunistyczna.

gdy się próbuje przedstawić co takiego prawacy zrobili dla poprawy poczucia bezpieczeństwa