Wpis z mikrobloga

Sam obaliłem komunizm , no Ty mi nie pomagałeś a kolesie widzisz co wyprawiali nie miałem łatwego zadania z jednej strony komunisci ze swoim sztabem antykryzysowym, agenci , z drugiej strony kolesie z najbliższego otoczenia .

Tylko dzięki robotniczej braci solidarnej i trochę pracowniczej poradziłem sobie z prowadzeniem tej walki .Czy w tych warunkach można było dużo więcej , raczej nie .Dzięki Bogu .za to , nie liczyłem i nie liczę na podziękowanie .
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------ę co za kraj xD Wyobrażacie sobie że w USA jakiś Dżordż Busz wchodzi na reddita i n--------a jakieś gównoposty że TO JA URATOWAŁEM AMERYKE! TYMI RENCYMA! a wszyscy mu tam cisną TAK TAK DŻORDŻ JASNE BEKA Z CIEBIE
XDDD
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Gdyby rzeczywiście uważali Pana za tak ogromne zagrożenie w postaci tylko jednej, jedynej osoby to szybko by znaleziono Pana martwego w tamtym czasie.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, jest Pan bohaterem narodowym. Ten #boldupy Januszy, którzy w życiu nie osiągnęli nawet 1% tego co Pan jest po prostu komiczny. Ten cały Bolek to wymysł hejterów (w/w) Januszy.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. ツ
  • Odpowiedz
Ja p------ę co za kraj xD Wyobrażacie sobie że w USA jakiś Dżordż Busz wchodzi na reddita i n--------a jakieś gównoposty że TO JA URATOWAŁEM AMERYKE! TYMI RENCYMA! a wszyscy mu tam cisną TAK TAK DŻORDŻ JASNE BEKA Z CIEBIE

XDDD


@WillyJamess: porównanie 10/10 xD

  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jedyne co sam obaliłeś to pączki w tłusty czwartek.
Ludzie którzy wtedy walczyli by coś zmienić obecnie pracują zazwyczaj za najniższą krajową, albo coś koło tego. Większość na studia nie poszła bo nie mogła, część nawet matury nie miała możliwości zdać.
  • Odpowiedz