Wpis z mikrobloga

@NieRozumiemIronii: Sory ale jakoś wcześniej to stowarzyszenie (czy co to tam jest) pytane o powód zatrzymania mówiło tylko o podjęciu ucieczki i braku (niby) pozwolenia na pobyt w PL. Jak się zrobiła afera to nagle został on zatrzymany na chronionym obiekcie... Trochę jedzie fejkiem i próbą wybielenia się. Mam wrażenie, że to grupa "wojskowych-wannabe" napinaczy...
  • Odpowiedz
i dobrze. jestes gosciem, nie znasz jezyka, troszke sie roznisz od otoczenia, zwlaszcza biorac pod uwage wydarzeia z ostatnich kilku miesiecy = jestes podejrzany. proste. mi tez sprawdzali dokumenty za granica i zadnego hurr durr nie bylo. ale ja nie jestem opalony, o jej.

  • Odpowiedz
@GangrenaM: Z czym kłamię? Oni z założenia łapią ludzi, którzy są tu nielegalnie, a, że ten się trafił legalny to co z tego? Stało mu się coś? To, że przybył rok temu czy kiedyś, nie znaczy, że jest tu mile widziany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BongoBong: w Polsce legitymują prywatne osoby bez żadnych zahamowań: nastolatków i tych co są niewiele starsi niż 20 lat. Starszych też, ale tylko ci bardziej bezczelni funkcjonariusze(patrz przykład Emila Rau). Nie wiedzę powodu dlaczego policja nie miałaby kontrolować ludzi, w przypadku do których istnieje duże prawdopodobieństwo, że są nielegalnie w tym kraju. Jeżeli policja kontrolowałaby tylko osoby o urodzie słowiańskiej byłby to rasizm.
  • Odpowiedz
  • 2
@Antybabilonia:

Oni z założenia łapią ludzi, którzy są tu nielegalnie

Do czego nie mają podstawy prawnej.

a, że ten się trafił legalny to co z tego? Stało mu się coś? To, że przybył rok temu czy kiedyś, nie znaczy, że jest tu mile widziany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#shitwykopsays
  • Odpowiedz
@GangrenaM: szczerze mówiąc to nie mam żadnego pojęcia o tych ludziach. Nie wiem czy to jest jakaś oficjalna organizacja, czy tylko kilku gości w glanach z białymi sznurówkami się skrzyknęło. To jest coś w stylu shariah police?
  • Odpowiedz
@GangrenaM: Chciałbym zobaczyć gównoburze jak grupa niemiaszków w mundurach SS i z psami zaczęłaby zatrzymywać i legitymować polaków w Berlinie, tłumacząc, że to żaden rasizm tylko ochrona przed dzikimi hordami ze wschodu trudniącymi się kradzieżami samochodów i urządzaniem pijackich burd. Ciekawe czy prawaki nadal by ich bronili z taką zaciekłością.
  • Odpowiedz
O losie. ciekawe czy w starożytnym Rzymie był jakiś Trybun Marek Aureliusz Gejusz, który tak kwieciście walczył o prawa Wandalów. Albo w 1938 w Bundestagu jakiś Niemiec twierdził, że naziści tez mają prawa do swoich manifestacji, bo przecież dopóki nie mordują ludzi na ulicach to jest ok. Bolszewików też pewnie ktoś bronił. Mam pytanie do Was. Kiedy, w którym momencie Waszym zdaniem powinni zareagować mieszkańcy Francji, Niemiec, Szwecji, żeby nie dopuścić do
  • Odpowiedz