Wpis z mikrobloga

To jest zajebiście smutne, że w 2016 roku znajdują się Polacy pochwalający łapankę, legitymowanie i przeszukanie, bo nie podoba im się, że ktoś "obcy" nie potrzebuje zezwolenia, żeby wejść do obuwniczego i jeszcze się dziwią, że można uciekać.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #buldupy #lewackismutek #historia #nazizm
G.....M - To jest zajebiście smutne, że w 2016 roku znajdują się Polacy pochwalający ...

źródło: comment_TPVxNqTEjysDErytHP8uXOfMcjy0geln.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kw401:

jednak Syryjczycy to w większości ludzie wyznający islam, którego jedną z podstaw jest nienawiść wobec "niewiernych", czyli nas.

w dupie byles, gowno widziales. kiedy ostatnio byles w Syrii?
  • Odpowiedz
kiedy ostatnio byles w Syrii?


@paziu: Najgłupszy argument ever. Kiedy ostatnio byłeś na Antarktydzie? Nigdy? To skąd wiesz, że tam jest zimno?

Poza tym nie trzeba tam jechać, żeby poznać ich zwyczaje - oni sprowadzają je do Europy. Nawet chętnie je demonstrują - ostatnio w Kolonii, wcześniej w Paryżu.
  • Odpowiedz
@CrtZ: Ciezko mi się dyskutuje z ludzmi którzy uwazają ze nie ma terrorystycznych zamachow z allak akbar na ustach w zachodniej europie, ze nie ma zagrożenia ani problemów i jeszcze ze to ja mam wyprany mozg. Raczej ich nie przekonam ani oni mnie. Smutne a zarazem krzepiace ze sa w zdecydowanej mniejszosci w Polsce.
  • Odpowiedz
@GangrenaM: nie ma to jak porównać strach przed napływającymi masowo obcymi którego objawem jest pojedynczy przypadek wylegitymowania jednej osoby [czyli to co się stało w 2016] do [tego co się działo w 1939-45, czyli] filozofii głębokiej pogardy i nienawiści wobec całych pokojowo nastawionych narodów, której objawem jest angażująca cały naród machina wojenna, inwazja na bogu ducha winnych sąsiadów we wszystkich kierunkach i znakomicie zorganizowana eksterminacja milionów ludzi wyrwanych ze swoich
  • Odpowiedz
@kw401:

Najgłupszy argument ever. Kiedy ostatnio byłeś na Antarktydzie? Nigdy? To skąd wiesz, że tam jest zimno?

ech, #!$%@? porownaniem jak dzik w sosne. to jaka jest w takim razie dla ciebie skala rozwoju cywilizacyjnego dla narodów? jakich jednostek uzyjesz? bardzo jestem tego ciekaw.

Poza tym nie trzeba tam jechać, żeby poznać ich zwyczaje - oni sprowadzają je do Europy. Nawet chętnie je demonstrują - ostatnio w Kolonii, wcześniej w
  • Odpowiedz
@Ostrowod: jakie kłamstwa? Ci panowie i ich oświadczenia są tyle warte co początkowa informacja o tym, że ujęty przez nich pan przebywa nielegalnie na terytorium RP. Kłamali od początku, a teraz mają pisać prawdę? Prokuratura się tym zajmie i wszystkie fakty wypłyną, spokojnie.
  • Odpowiedz
@GangrenaM: za niedługo będzie sporządzony wniosek o referendum, bo głosy zbierają się w ekspresowym tempie.
duża szansa że frekwencja dopisze, a sondaże nie zostawiają złudzeń że prawie 80% narodu jest całkowicie przeciwko multikulti. to konstytucyjnie będzie sprawa załatwiona na amen z najeźdźcami.
  • Odpowiedz